E-SGK'dan Yararlanılmalı

Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Yılmaz, e-SGK'dan yararlanılmasıni istedi.

E-SGK'dan Yararlanılmalı Malatya Haber

Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Yılmaz, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde Vatandaş odaklı olarak yapılan değişimlerle alakalı olarak basına açıklamalarda bulundu. Yılmaz, “Vatandaşlarımız malatyasgk.gov.tr adresinin hayata girmesiyle Sosyal Güvenlikle ilgili ulaşmak istedikleri tüm bilgi ve belgelere ulaşabilme imkanı getirilmiştir.

Vatandaşlarımız bu sayede kurumumuza gelmeden de 7 gün 24 saat internet sitemizden e-SGK uygulamaları ile birçok hizmetimiz hakkında bilgi alabilecekler. E-SGK uygulamaları ile Tescil kaydı tespiti, Emekli aylık bilgisi ve kesintileri, Hizmet bilgileri, provizyon sorgulama ve GSS tescil sorgulama gibi işlemler yapılabilmektedir. Yine paydaşlarımız İnternet sitemizde Online işlemler menüsünde bulunan iletişim formunu doldurarak bize önerilerinizi iletebilirler. Online işlemlerde ayrıca Sağlık aktivasyon formu ve Soyadı güncelleme formları da paydaşlarımızın hizmetine sunulmuştur” dedi.

İl Müdürü Yılmaz, ”İnternet sitemizde kurumumuzda kullandığımız form ve dilekçeler de bulunmaktadır. Yine vatandaşlarımız yönelik olarak güncel haberler ve duyurular da bulunmaktadır” diye konuştu.

Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde de vatandaşlara yönelik olarak yapılan değişimlerden bahseden İl Müdürü Yılmaz, “Bizler burada vatandaşlarımızın daha hızlı, adil ve kaliteli hizmet almaları için varız. Vatandaşlarımız için Kurumumuz giriş katını yeniden dizayn ederek hizmete açtık. En çok ziyaret edilen birimlerimizi ön plana çıkarttık. Paydaşlarımız almış oldukları hizmetten memnun oldukları zaman bizlerde mutlu oluyoruz. Vatandaş memnuniyeti bizim vazgeçilmezimizdir” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 1040
Bu Ay : 5930
Toplam : 5930

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom