7 Şubat Türkiye Gündemi

7 Şubat 2013 Türkiye Gündemi

7 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı
- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 10.00’da Karadeniz bölgesi milletvekilleriyle parti genel merkezinde kahvaltılı toplantı yapacak, saat 14.00’da MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı Resmi Konut'ta kabul edecek.

TBMM gündemi
- AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 15.00’da Finlandiya Büyükelçisi Nina Vaskunlahti'yi kabul edecek
- TBMM Genel Kurul'da, saat 14.00’da Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı'nın görüşmelerine devam edilecek.
- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, saat 13.00’da Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İşbirliği Modeli ile Tesis Yaptırılması, Yenilenmesi ve Hizmet Alınması Hakkında Kanun Tasarısı üzerindeki çalışmalarını sürdürecek.
- TBMM Dışişleri Komisyonu'nda, saat 11.30’da bazı ülkelerle imzalanan anlaşma ve sözleşmelerin uygun bulunduğuna dair tasarılar ele alınacak.
- TBMM Hozat Alt Komisyonu, saat 11.00’da fişleme iddialarına ilişkin dönemin İl Jandarma Alay Komutanı Albay Namık Dursun'u dinleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- İçişleri Bakanı Muammer Güler, saat 10.00’da Almanya Federal Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Hans-Peter Freidrich ile görüşecek.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, saat 10.15’te Ulusal ve Uluslararası Ar-Ge Merkezlerinde Başarı Örnekleri Sempozyumunun açılış konuşmasını telekonferans yoluyla yapacak, saat 18.30’da İran milli günü dolayısıyla düzenlenen resepsiyona katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 12.00’da Suudi Arabistan Enerji Bakanı ve Su Bakanı Abdullah bin Abdurrahman el-Hüseyni ile görüşecek, saat 15.30’da Filistin'in Ankara Büyükelçisi Nabi Maarouf’u kabul edecek, saat 16.30’da Cibuti'nin Ankara Büyükçelçisi Aden Houssein'i kabul edecek.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, saat 10.00’da Conrad Otel’de 2012 Yılı İthalat Değerlendirme Basın Toplantısı’na katılacak, saat 14.00’da Conrad Otel’de Morityus Dışişleri, Bölgesel Bütünleşme ve Uluslararası Ticaret Bakanı Arvin Boolell ile görüşme ve Türkiye – Morityus Ticari ve Ekonomik İşbirliği Anlaşması ile Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması imza törenine katılacak.
- Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, saat 14.30’da Türkiye Sigorta Birliği Konferans Salonu'nda İktisadi Araştırmalar Vakfı tarafından düzenlenen Spor Ekonomisi ve Yönetimi Konferansına katılacak, saat 20.00’da Şansal Büyüka ile Maraton Tv programına katılacak.
- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, saat 15.00’da Esenler Belediyesi hizmet binasında, Esenler Belediyesi Toplumsal İletişim Merkezi Açılış Töreni katılacak, saat 20.00’da İTO Cemile Sultan Korusu Hünkar Kasrı’nda (Üsküdar) Bilişim Sektörü Sivil Toplum Örgütleri Değerlendirme Toplantısına katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 10.00’da partisinin belediye başkanlarının toplantısının açılış konuşmasını yapacak.
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sencer Ayata, saat 12.00'de CHP İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Bakanlığı’nın desteğiyle, saat 10.00’da TOBB ETÜ’de “Türkiye-Afrika İlişkileri: Ortak Gelecek, Ortak Kader” başlıklı konferans düzenlenecek.
- Hazine, saat 17.30’da ocak ayı nakit gerçekleşmelerini açıklayacak.
- Türkiye İstatistik Kurumu, saat 10.00’da 2012 3. çeyrek hanehalkı yurt içi turizm verilerini açıklayacak.
- Polis kurşunuyla hayatını kaybeden Cem Aygün’ün ikinci duruşması, saat 09.00’da Ankara Adliyesi’nde görülecek.
- SES üyeleri, saat 12.30’da Sağlık Bakanlığı önünde basın açıklaması yapacak.
- “5. Kış Kupası Atlama Şampiyonası”, saat 09.00’da Keçiören Belediyesi Etlik Olimpik Yüzme Havuzu'ndaki müsabakalarla sona erecek.
- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, saat 13.30’da Ankara Plaza Otel’de gerçekleştirilecek Teknik Destek ve Bilgi Değişim Ofisi çalıştayına katılacak.
- Hava Sporları Federasyonu’nun Genel Kurulu, saat 10.00’da Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda yapılacak.
- Dijital Oyunlar Federasyonu’nun Genel Kurulu, saat 14.00’da Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda yapılacak.
- Halter Federasyonu Başkan adayı Kenan Nuhut, saat 10.00’da Ramada Otel’de kahvaltılı basın toplantısı düzenleyecek.
- Eski Türkiye Futbol Federasyonu başkanı ve (A) Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Doğan Andaç, öğlen Kocatepe Camisi'nde düzenlenecek törenin ardından son yolculuğuna uğurlanacak.
- İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı İlhan Küçük, saat 09.00’da Kadıköy Sosyal Güvenlik Merkezinde Sosyal Güvenlik Kurumu adını kullanarak dolandırıcılık yapan sahte müfettiş ve denetim elemanları ile ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, saat 11.00’da Taksim Gezi Parkı’nda gezi parkındaki düzenlemeler ile ilgili basın açıklaması yapacak.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Medical Park Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını saat 12.00’de yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Beşiktaş, Sanica Boru Elazığspor maçı hazırlıklarını saat 11.00’de basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarını saat 19.00’da yapacağı basına kapalı antrenmanla başlayacak.
- Eskişehir’de düzenlenen Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası’na 2 müsabaka ile devam edilecek;
18.30 Hacettepe Üniversitesi – Banvit
20.45 Galatasaray Medical Park - Anadolu Efes 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 190
Bu Ay : 190
Toplam : 190

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom