Muay Thaiciler Şampiyonya Hazırlanıyor

Malatyalı Muay Thai sporcuları, Türkiye Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde kamp çalışmalarını sürdürüyor.

Muay Thaiciler Şampiyonya Hazırlanıyor Malatya Spor

Alanya’da 24 Şubat ile 3 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Muay Thai Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Malatyalı sporcular, şampiyona hazırlıklarına yoğun tempoda devam ediyor.
Muay Thai Antrenörleri Hasan Basri Karakuş ile Ramazan Yavuz nezaretinde çalışan sporcular, Türkiye Şampiyonasına iddialı hazırlanıyor.

Hazırlıklarla ilgili bilgiler veren Muay Thai Antrenörü Ramazan Yavuz, Malatya’da Muay Thai sporunun her geçen gün daha iyi bir noktaya geldiğini kaydederek, Türkiye Şampiyonasında iyi derecelerle dönmek istediklerini belirtti.

Yavuz, Türkiye Şampiyonası hazırlıklarının iyi geçtiğini ifade ederek, “Şampiyona hazırlıklarımızı yoğun tempoda sürdürüyoruz. Bu anlamda sporcularımızı kampa aldık. Amacımız Türkiye Şampiyonası’nda Malatya’yı en iyi şekilde temsil ederek, iyi derecelerle dönmek” dedi.

Yavuz, Muay Thai sporcularının kısa sürede büyük başarılar elde ettiklerine de değinerek, “Muay Thai sporunun gelişimini sürdürmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda bize her türlü desteği veren Malatya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

KİCK BOKSÇULAR İLLER ARASI ŞAMPİYONAYA HAZIR

Gaziantep'te yapılacak olan İller Arası Kick Boks Şampiyonası için, Malatyalı sporcular hazırlıklarını tamamladı.

Gaziantep’te 8-9 Şubat tarihlerinde; minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde yapılacak olan İller Arası Kick Boks Şampiyonası'na katılacak olan Esenlik Malatya Belediyespor Kulübü sporcuları, hazırlıklarını yaptığı son çalışmayla tamamladı.

Şampiyona öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Esenlik Malatya Belediyespor Kick Boks Antrenörü Hasan Basri Karakuş, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini kaydederek, şampiyonada iddialı olduklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 190
Bu Ay : 190
Toplam : 190

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom