Çocuk Meclisi Takvimlerini Dağıttılar

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi 2013 yılı için hazırlamış oldukları çocuk takvimini çocuklara dağıtmaya devam ediyor.

Çocuk Meclisi Takvimlerini Dağıttılar Malatya Kültür-Sanat

Daha önce okullarda ziyaretlerde bulunan ve takvimleri burada dağıtan çocuklar bu defa Yeni Cami Meydanı önünde stant açarak takvimleri dağıttılar.

Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Özdemir ve Yürütme Kurulu üyelerinin dağıttığı takvimler ebeveynler ve çocuklar tarafından ilgi ile karşılandı.

Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Özdemir, çocuk meclisi olarak çocukların kent yönetimine aktif bir şekilde katılmalarının yanı sıra çocukların sosyal ve kültürel anlamda da gelişimlerine katkıda bulunmak içinde farklı çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Malatya da ilk defa Eğlenceli takvim uygulamasının Çocuk Meclisi tarafından yapıldığını belirten Özdemir, hazırlanan takvim ile amaçlarının çocuklara değer yargılarını hatırlatmak ve bunları farklı ve eğlenceli yöntemlerle çocuklara uygulamak olduğunu söyledi.

Kent Konseyi Çocuk Meclisi olarak 2013 yılında çok farklı etkinlikler yapacaklarını da vurgulayan Özdemir, “ Bizlere her konuda destek veren Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a Çocuk Meclisi adına çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1054
Bu Ay : 2636
Toplam : 2636

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom