Güreşçiler, Valiyi Davet Etti

Güreş Federasyonu Malatya İl Temciliği üyeleri ve Güreş Hakemleri Vali Vasip Şahin'i makamında ziyaret etti.

Güreşçiler, Valiyi Davet Etti Malatya Spor

Güreş Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Hasan Aslan, Uluslararası güreş hakemlerden Mehmet Ali Danacı ve beraberindekiler, Vali Şahin'i makamında ziyaret ederek, Malatya’da yarın başlayacak ve 2 gün sürecek olan Gençler Grekoromen Güreş Grup şampiyonası müsabakalarına davet ettiler.

İl Temsilcisi Aslan, “Güreş Federasyonu'nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Grekoromen Güreş Grup şampiyonası yarın Atatürk Spor Salonu'nda başlayacak. Malatya, Manisa ve Çorum bölge merkezlerinde yapılacak olan Gençler Grekoromen Güreş Grup şampiyonasında, kilolarında ilk 10'a girecek olan sporcularımız, 8-10 Mart 2013 tarihleri arasında Kayseri'de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkını elde edecekler.

24 güreşçi ilimizden olmak üzere 300' e yakın güreşçi müsabakalarda yer alacak. İlimizde gerçekleştirilecek bölge şampiyonasına Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hatay, Hakkari, İstanbul, Kars, Kayseri, Muş, Kilis, Mardin, Malatya, Rize, Muş,Bayburt, Tunceli, Osmaniye, Van, Şırnak, Siirt, Batman, Trabzon ve Tunceli illerinden güreşçilerimiz katılacaktır. Sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız” dedi.

Vali Şahin de ziyaretten ve davetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek. ”Güreşçilerimize başarılar diliyor, ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum, Böyle bir şampiyonanın da ilimizde yapılıyor olması hem ilimizin tanıtımı açısından hem de gençlerimizin bu tür etkinlikler içerisinde yer almış olmasından dolayı bizleri fazlası ile mutlu etmektedir” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 384
Bu Ay : 3828
Toplam : 3828

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom