Hijyenik Hastane Projesi Tanıtımı

Malatya İnönü Üniversitesi (İ.Ü.) Turgut Özal Tıp Merkezi bünyesinde "Hijyenik Hastane" projesinin tanıtım toplantısı ve 'Sterilizasyon Ünitesi' ile 'Görüntülü Görüşme Merkezleri'nin açılışları yapıldı.

Hijyenik Hastane Projesi Tanıtımı Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya İ.Ü. Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünsal Özgen, Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Aslan, ana bilim dalı başkanları, öğretim üye ve doktorların katılımı ile açılış gerçekleştirildi. Prof. Özgen yaptığı açıklamada, "Deneme aşamasını tamamladığımız online görüntülü görüşme sistemimizi bugün resmi olarak açtık. Amacımız, hem hijyeni, hem de vatandaşlarımıza hastaları ile görüşme imkanı sağlanmasıdır. Hastaneler riskli bölgedir.

Yakınlarının hastaları hakkında bilgi sahibi olma ve görüşme hakkı vardır. Ayrıca, hastanın psikolojik olarak rahatlaması bakımından da bu sistem önemliydi. Görüntüleme sistemiyle hasta yatağından görüntü olarak yakını ile görüşebiliyor" dedi.

Görevliler tarafından daha sonra, uluslararası standartlarda olan Sterilizasyon Ünitesi ile Görüntülü Görüşme Merkezlerinin açılışları yapılıp, sistem hakkında bilgi aktarıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 148
Bu Ay : 3705
Toplam : 3705

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom