Şahinde'den Hatunsuyu Beldesine Ziyaret

Mustafa Şahin, beraberindeki partililerle birlikte Battalgazi ilçesine bağlı Hatunsuyu Belde Belediye Başkanı İbrahim Karadeniz'i makamında ziyaret ederek, beldenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Şahinde'den Hatunsuyu Beldesine Ziyaret Malatya Haber

Milletvekili Mustafa Şahin, Hatunsuyu Belediyesi'nde muhtarlarla da bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinleyip, sorunların en kısa sürede çözülmesi için yetkililerle telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Burada konuşan Şahin, beldelerin kapatılması konusuna değinerek, yerel seçimlere kadar bütün belediye başkanlarının yeni seçilmiş belediye başkanı gayretiyle ve şevkiyle çalışması gerektiğini ifade ederek şunları kaydetti:

"Büyükşehir statüsüne ulaşmış olan Malatyamızın önümüzdeki süreç içerisinde karşılaşacağı sıkıntıların şimdiden il belediye başkanımız, ilçe belediye başkanımızla beraber ele alınması, masaya yatırılması, sorunların asgariye indirilmesi, yeni gelen arkadaşlarımızın hizmetleri vatandaşa daha hızlı ulaştırması, zaman kaybına meydan vermemesi için çalışmaları birlikte yapmaları gerekmektedir.

Bu geçiş dönemindeki intibakı daha süratli bir hale getirmek için gayret gösterirseniz inşallah daha hayırlı olur. Önünüze çıkan engelleri, sorunları inşallah birlikte konuşup paylaşırız. Elimizden geldiğince buradaki arkadaşlarımızın sorunlarını bitirerek önümüzdeki süreci el birliğiyle teslim edersek, insanlarımızın gönlünde taht kurarsınız. İnsanlarımızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iktidarımıza olan güvenlerini daha da iyi bir noktaya taşımak; eğitimden sağlığa, ulaşımdan alt yapı hizmetlerine kadar tamamını bitirerek teslim etmeniz en büyük arzumuzdur."

Hatunsuyu Belediye Başkanı İbrahim Karadeniz ve muhtarlar ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Şahin'e sorunların en kısa sürede çözülmesi için gösterdiği gayretten dolayı teşekkür etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 609
Bu Ay : 4975
Toplam : 4975

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom