İş Adamı, Çocukları Sevindirdi

Malatya Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yetim çocuklar sevindirildi.

İş Adamı, Çocukları Sevindirdi Malatya Haber

Dernek binasında ihtiyaç sahiplerine yardım program düzelendi. Programa, Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Başkan Yardımcısı Murat Tokmak, Çarşı Market Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Öngelli, Yetimler Kervanı Yardımlaşma Derneği Başkanı İhsan Çolak ve yardım alan aileler katıldı.

Yetimler Kervan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Çolak, yaptığı konuşmada, “ İstanbul’da yaşayan Malatyalı iş adamı Aziz Talaş bizi arayarak yetim ve yoksul ailelere yardım yapmak istediğini iletti. Malatyalı iş adamlarımıza sizi aracılığınızla kendilerine teşekkür ediyorum, yetim ve yoksul olan ailelerimize yardım paketlerimizi dağıtıyoruz. Bize 428 adet çocuk ve kadın genç ayakkabı, 370 adet gıda paketi ve her ailelerimize 2’şer kilo et olmak üzere paketlerimizi hazırladık” şeklinde konuştu.

Daha sonra ise TSO Başkan Hasan Hüseyin Erkoç konuşarak, “Yetimleri kervanın yaptıkları yardımlardan dolayı burada başkanımız İhsan Çolak ve yardım yapan iş adamlarımıza teşekkür ediyoruz Malatya derneklerin ne kadar güzel hizmetleri yaptıkları söyledi Malatya’daki yetim ve yoksul ailelerimize sahip çıkmamız gerekiyor” dedi.

Konuşmalardan sonra yetimler ve yoksul ailelere yardımlar düzenlenen programla verildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 323
Bu Ay : 1852
Toplam : 1852

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom