Beydağı Şiir Günleri

Malatya’da Beydağı Şiir Günleri programının, 18-23 Ocak tarihleri arasında düzenleneceği bildirildi.

Beydağı Şiir Günleri Malatya Kültür-Sanat

Malatya Park AVM’de, Beydağı Şiir Günleri programı hakkında bilgi verildi. Basına bilgilendirme toplantısında konuşan Malatya Park AVM Genel Müdürü Ali Günaçar, “İlkini geçen yıl düzenlediğimiz Beydağı Şiir Günleri programının 2’ncisini bu yıl 18-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleştireceğiz. Bu yıl Abdurrahim Karakoç anısıyla başlayacak olan Beydağı Şiir Günleri programı çerçevesinde 6 gün boyunca şairlerimiz kitaplarını imzalayacak ve söyleşiye katılacaklar” dedi.

Günaçar şiir severleri, 18-23 Ocak tarihleri arasında AVM’ye beklediklerini dile getirerek, “AVM olarak şiir atölyesi kurup, İnönü Üniversitesi’nden de destek alarak, şiir yazmak ve okumak isteyenlere ön ayak olacağız. Bu etkinliğin, Malatya'nın kültürel gelişimine katkısı olacaktır. Gelenek haline gelen kültür faaliyeti konumuna getirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Kemal Deniz ise, "Şair ve gazetecileri gündeme getiren en etkili program AVM tarafından yapılıyor. Bu nedenle emeği geçenleri kutluyorum" diyerek, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin önemini anlattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 717
Bu Ay : 5911
Toplam : 5911

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom