Cadde Düzenlemesi Sona Erdi

Malatya Belediyesi tarafından Yeşiltepe Seyran Mahallesi 19 Mayıs ve 100. Yıl Caddeleri ile Fatih Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde devam eden düzenleme çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiği bildirildi.

Cadde Düzenlemesi Sona Erdi Malatya Haber

Malatya Belediyesi Basın Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Malatya Belediyesi tarafından mevsim şartlarının elvermesi nedeniyle yürütülen değişim, dönüşüm ve yenileme çalışmaları kapsamında Yeşiltepe’de altyapı yenileme ile yol ve kaldırım düzenlemeleri devam ediyor.

19 Mayıs Caddesi’nde yürütülen çalışmalar tamamlanırken, Mehmet Akif Ersoy Caddesi’ndeki çalışmalar ise tamamlanma aşamasına geldi. Her iki caddede kompozit taşla toplam 20.000 metrekarelik kaldırım düzenleme çalışması yapıldı. 3.000 metrelik yağmur suyu drenaj hattı düzenlemesinin yapıldığı caddelerde, içme suyu abone bağlantıları ile kanalizasyon şebeke hatları da yenilendi” denildi.

Caddelerin bazı bölümlerinde yol genişletme sonucu perde duvarlar da çekildiğinin bildirildiği açıklamanın sön bölümünde şunlar belirtildi:

“Altyapı çalışmaları tamamlanan caddelerde asfaltlama çalışmaları da yapıldı. Caddelerde 50 aydınlatma direği montajı çalışmaları ise devam ediyor. Mevsim şartlarının elverdiği ölçüde 100. Yıl Caddesi'nde değişim, dönüşüm ve yenileme çalışmaları devam edecek.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom