Malatya'da AÖF'ye 13 Bin 500 Katılım

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi sınavına, Malatya’da 13 bin 500 öğrencinin gireceği bildirildi.

Malatya'da AÖF'ye 13 Bin 500 Katılım Malatya Eğitim

AÖF İl Sınav Koordinatörlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, "05-06 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi; Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi ara sınavına Malatya’dan yaklaşık 13 bin 500 öğrenci girecektir" denildi.

Sınavlara gireceklerin üç belgeyi yanlarında bulundurmalarının zorunlu olduğu belirtildi: "Sınav Giriş Belgesi, Öğrenci Kimlik Kartı, Öğrenci Tanıtım Kartı veya sınavda geçerli öğrenci kimlik belgesi (AÖF bürolarında verilmektedir) fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi (Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya Bunlara Eşdeğer Kimlik Belgeleri)"

Açıklamada daha sonra şunlar bildirildi: "Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’nün talimatları gereğince AÖF bürosundan üniversitedeki koordinatörlüğe bu belgeler faks ile gönderilmemektedir. Bu nedenle sınava girecek öğrencilerin mağdur olmamaları için, bu belgelerden eksik veya hatalı olanlar varsa kendileri veya bir yakını öğrencinin kimliği ile Sıtmapınarı AÖF Malatya Bürosu’na giderek bu belgeleri alabilirler.

Ayrıca sınav sabah oturumları saat 09.30, öğlen oturumları saat 14.00’de başlayacağından sınava girecek adayların en geç sınav başlama saatinden 30 dakika önce sınava girecekleri binalarda bulunmaları gerekmektedir. Sınava girecek öğrencilere önemle duyurulur. Sıtmapınarı AÖF Malatya Bürosu 05-06 Ocak 2013 Cumartesi ve Pazar günleri 07.30-17.00 saatleri arasında açık olacaktır." 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 82
Bu Ay : 3880
Toplam : 3880

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom