AKP'de halk Günü

AK Parti Malatya İl Teşkilatı tarafından düzenlenen halk gününe milletvekili Cemal Akın ve İl Başkanı Bülent Tüfenkçi katıldı.

AKP'de halk Günü Malatya Haber

Partinin il başkanlığında düzenlenen halk günü öncesi basın mensuplarına açıklama AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfekçi, “2012 yılı AK Parti teşkilatları bakımından kongreler başarı ile bitirildi ve nihayet Ankara’da büyük kongremizi gerçekleştirdik. Bu kadrolar 2014 yerel seçimine hazır hale geldi. Bu yönetimlerle de 2014 yerel ve 2015 milletvekili seçimlerine hazırlanacağız” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Malatya’ya yaptığı ziyarette, “Eski kalemizi alacağız” sözüne cevap veren Tüfenkçi, “28 Şubat sürecinde askerden yana tavır koyması, darbelere karşı duruş sergileyememesi nedeniyle bu millet CHP’ye seçim kazandırmaz. AK Parti, milletin kendini tercih etmesidir. Malatyalı AK Parti'yi sonuna kadar bırakmaz” şeklinde konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın ise, vatandaşların Ankara’ya zahmet etmemesi için hemen hemen her hafta halk günü düzenleyip sorunları dinlediklerini söyledi. Akın, ”Yeni yılda geçmiş yılın muhasebesini yaparak büyük şehir olamadık diye durmadan serzenişte bulunan ve bizi eleştiren muhalefet, büyükşehir olduktan sonra da memnuniyetsizlik sergilemeye başladı.

Şehrimiz büyükşehir standartlarında imar ve ihya edilsin diyorduk. Çok şükür Başbakanımız, hükümetimiz ve millet vekilleri olarak çalışarak Malatya’yı hak ettiği büyükşehre kavuşturduk. Malatyamız büyükşehir statüsüne kavuştu. Merhum hemşerimiz Turgut Özal’ın hayalini gerçekleştirip Malatya’yı büyükşehir yaptık” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 152
Bu Ay : 775
Toplam : 775

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom