Ampute Futbol Süper Ligi

Ampute Futbol Süper Ligi takımlarından Malatya Bedensel Engelliler Spor Kulübü, Pazar günü sahasında lig lideri Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Karşılaşacak.

Ampute Futbol Süper Ligi Malatya Spor

Ligin 7’nci haftasında Malatya İnönü Stadı’nda Pazar günü 14.00’da lig lideri Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübünü ağırlayacak olan Malatya Bedensel Engelliler Spor Kulübü, bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Lig lideri Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü karşısında puan ya da puanlar almanın hesaplarını yapan Malatya Bedensel Engelliler Spor Kulübü’nde sakat ya da cezalı futbolcu bulunmuyor.

Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü karşılaşmasıyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Malatya Bedensel Engelliler Spor Kulübü Takım Antrenörü Ruhi Arslanboğa, Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü maçından puan ya da puanlar alarak, sürpriz yapmak istediklerini söyledi.

Arslanboğa, lig lideri Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nün namaglup yoluna devam ettiğini anımsatarak, karşılaşmaya tam kadro çıkacaklarını ve zorlu karşılaşmadan istediklerini alacaklarını ifade etti.

Cezalı oyuncuların yokluğunda kadroda sıkıntı yaşadıklarına dikkat çeken Arslanboğa, “Cezalı oyuncumuz kalmadı. Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü maçına tam kadro çıkacağız. Bu mücadeleden puan ya da puanlarla ayrılacağımıza inanıyorum” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 120
Bu Ay : 6100
Toplam : 6100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom