CHP'den MÜSİAD'a Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi Başkanı Namık Şahin, "Bir an önce sivil anayasanın meclisten geçmesi için CHP’ye de büyük görevler düşüyor" dedi.

CHP'den MÜSİAD'a Ziyaret Malatya Haber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Malatya ziyareti öncesinde, CHP milletvekilleri sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'tan oluşan CHP heyeti, bu çerçevede Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi'ne konuk oldu.
Ziyarette konuşan Milletvekili Veli Ağbaba, Kılıçdaroğlu’nun Malatya ziyaretinde, mesleki teşekkülleri ziyaret edeceğini, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki programa katılacağını, akşam da iş adamları ile yemekte bir araya geleceğini belirterek, MÜSİAD Malatya Şubesi yöneticilerini bu programlara davet etti.

MÜSİAD Malatya Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Namık Şahin, yeni sivil anayasanın biran önce çıkarılması gerektiğini söyleyip, “Şimdiye kadar, anayasa darbeciler tarafından yapılmıştır. Bir an önce sivil anayasanın meclisten bütün partilerin el birliği ile geçmesi için CHP’ye de büyük görevler düşüyor. CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu'nun iş adamları toplantısının bir defa değil, sürekli olmasını temenni ediyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 892
Bu Ay : 2460
Toplam : 2460

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom