26 Aralık Türkiye Gündemi

26 Aralık 2012 Türkiye Gündemi

26 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 13.30’da Çankaya Köşkü'nde toplanacak Milli Güvenlik Kurulu'na başkanlık edecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, saat 10.00’da Sincan'da kentsel dönüşüm törenine katılacak.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 09.00’da 2012 yılı çalışmalarını basın toplantısında değerlendirecek.
- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, saat 13.00’da ''Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması'' ödül törenine katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, saat 11.00’da ''Akaryakıt kaçakçılığı başta olmak üzere bazı kaçakçılık türleriyle etkin mücadelede alınacak önlemlere ilişkin yapılacak kanuni düzenlemeleri'' basın toplantısında anlatacak.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, saat 11.00’de Çırağan Sarayı’nda Türkiye Demir-Çelik ve Demir Dışı Metaller Sektörü Strateji Belgesi ve Eylem Planı Tanıtım Toplantısı’na katılacak.
- Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, saat 19.30’da Bağcılar Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Mehmet Akif Ersoy Üstün Hizmet Ödülü’ törenine katılacak.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Karaman’da çeşitli ziyaretlerde bulunacak.

TBMM gündemi
- Vefat eden KADEP Genel Başkanı Şerafettin Elçi için TBMM'de saat 11.00’de tören düzenlenecek.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 09.30’da gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya gelecek, saat 13.00’da MYK toplantısına başkanlık edecek, saat 17.30’da parti yöneticileri, milletvekilleri ve çalışanlarla ''Yeni Yıla Merhaba'' buluşmasına katılacak.
- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, saat 11.00’da parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun dördüncü toplantısı, saat 11.00’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yapılacak.
- Ulusal Kırmızı Et Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri, saat 12.30’daKuğulu Park Restaurant’ta basın toplantısı düzenleyecek.
- Üniversiteler Arası Kurul Genel Sekreteri Prof. Dr. Muhittin Ataman, saat 15.00’da Turgut Özal Üniversitesi’nde konferans verecek.
- Türkiye Beyazay Derneği Ankara Şubesi ile THY işbirliğinde, pilot ve hosteslerin down sendromlu çocuklarla beraber oynayacağı ''Gökyüzünün Melekleri, Sporun Melek Yüzleri ile Bowling Şenliği'', saat 12.00’da Panora AVM'de yapılacak.
- Ahmet Özal, saat 11.00’da Taksim Green Park Otel’de Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın şüpheli ölümüyle ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
- Halk Cephesi üyeleri, saat:13.00’da Sarıyer’de bulunan Katar İstanbul Başkonsolosluğu önünde, Katar’ı Suriye devletine karşı olan tutumu nedeniyle protesto edecek.
- Prof. Dr. Ahmet Ercan, saat 17.00’da TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde Marmaris’te bulunan Küdür Yanardağı’nın keşfiyle ilgili basın açıklaması yapacak.
- Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği “Bir Belgesel, Bir Gazeteci, Çay ve Simit” günlerinde "İstanbul Meyhaneleri" belgeseli saat 19.00’da Levent Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluşacak.
- Filistinli Ahed Tamimi’ye, saat 20.00’da Başakşehir Çınar Kongre Merkezi’nde “Hanzala Cesaret Ödülü” verilecek.
- MHP Fatih İlçe Başkanlığı, saat 20.00’da Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde (Fatih) Büyükşehir ve Ana Dilde Eğitim yasaları ile ilgili panel düzenleyecek. Panele İstanbul Barosu Başkanı Ümit Koca Sakal katılacak.

SPOR GÜNDEMİ
--------------------------
- Antalya'da düzenlenen TSYD panelinde; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, MHK Başkanı Zekeriya Alp, FIFA Hakemi Cüneyt Çakır, FIFA Hakemi Bülent Yıldırım, FIFA Hakemi Fırat Aydınus, FIFA Hakemi Mete Kalkavan, Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel konuşma yapacak.
- Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş İstanbul'da bir okulda adına yaptırılan kütüphanenin açılışına katılacak.
- Voleybolda Teledünya Erkekler Türkiye Kupası ikinci etap rövanş maçında, saat 17.30’da Halkbank ile Çankaya Belediyesi ANKA, Başkent Spor Salonu'nda karşılaşacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom