İzci Liderleri Toplandı

Malatyalı izci liderleri toplandı, emekli olanlara plaket verildi.

İzci Liderleri Toplandı Malatya Kültür-Sanat

Malatya izci kurulu üyeleri toplandı. İl izci kurulu başkanı, İlçe başkanları ve üyeleri yemekli toplantıda bir araya geldi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ve emekli Şube Müdürü Şinasi Fırat da katıldı. İl ve İlçe üyeleri yeni yapılanma ve yıl boyu yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Öğretmenlik mesleğini ve izciliği birlikte yürüten Doğan Kazancı’ya öğretmenlikten emekli olduğu için bir araya gelen izciler kendisine ve Şinasi Fırat'a hediye ve plaket sundu. İzci başkanının plaketini veren İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, “Değerli öğretmenimiz mesleğinden emekli oldu ancak üstlenmiş olduğu misyonu izci başkanlığını devam ettiriyor. Çalışma arkadaşları ona bir plaket ve hediye hazırlamışlar biz de kendisine takdim ediyoruz” dedi.

Doğan Kazancı ise, çalışma hayatına emekli bir öğretmen olarak devam edeceğini belirterek şunları söyledi: "2013 yılı sonuna kadar İl İzci Başkanı olarak görevimi sürdüreceğim, birlikte çalıştığım idareci, öğretmen ve değerli öğrencilerime teşekkür ediyorum.“

Toplantı sonunda izci lideri ve Malatya Öğretmenler Korosu Şefi Şinasi Evirgen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut'a destek ve katkılardan dolayı teşekkür ederek izciler adına bir plaket sundu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 223
Bu Ay : 3780
Toplam : 3780

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom