Yeşilder'den Valiye Ziyaret

Yeşiltepe Eğitim Derneği (YEŞİLDER) Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya Valisi Vasip Şahin'in ziyaret etti.

Yeşilder'den Valiye Ziyaret Malatya Haber

Ziyarete; YEŞİLDER Başkanı Mümtaz Toy, Yönetim Kurulu Üyeleri Vehbi Temizer, Ali Tosun, Hüseyin Gökçe, Selahattin Polat, Sait Yalçın, Metin Dönmez, Yeşiltepe Milli Egemenlik Orta okulu Müdürü Zeki Altunkaya, 13 Şubat İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Adem Kaplan ve Hoca Ahmet Yesevi Muhtarı Ahmet Temelli katıldı.

Dernek çalışması hakkında bilgi veren YEŞİLDER Başkanı Mümtaz Toy, Yeşiltepe'de yedi bin öğrencinin eğitim gördüğünü, Yeşiltepe Eğitim Derneği olarak öğrenci dostu projesi başlatarak öğrencilerin gündelik hayatta karşılaştıkları sorunların yanı sıra daha nitelikli eğitim alabilmenin önünü açmak için faaliyetler içersinde bulunduklarını ifade etti . Toy konuşmasını şöyle devam etti.”Öğrenci dostu projesi kapsamında SYD Vakfı girişimiyle bin 640 öğrenciyi giydireceklerini söyledi. Ayrıca Malatya Eğitim Bursu platformuyla da protokol imzalayarak Yeşiltepeli üniversite öğrencilerine burs taleplerini karşılamak istediklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Şahin ise, “Malatya'nın bölgesel şehir olma yolunda önemli merhaleler katlettiği görülmektedir. Bu ise eğitime verilen emeğin karşılığı olarak görülmektedir. Malatyalıların çalışkan ve gayretleri takdire şayandır. Yeşiltepe Eğitim Derneğinin çalışmalarını da dikkatle takip ediyoruz. Ve faydalı çalışmaları görünce de memnun oluyoruz“ ifadesini kullandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 822
Bu Ay : 4620
Toplam : 4620

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom