Personel Eğitimden Geçiriliyor

Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde personele yönelik eğitimlere ağırlık verildiği bildirildi.

Personel Eğitimden Geçiriliyor Malatya Haber

Kimya Mühendisi Orhan Sezgin Selçuk, yaptığı açıklamada, “Turgut Özal Tıp Merkezi teknolojik ataklarının yanı sıra hastanedeki tüm birimleri ayırt etmeksizin hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor. Bu ay içerisinde kanserin erken dönemde tanı ve tedavisine yol gösterecek teknoloji harikası PET/BT cihazı ile yoğun bakımdaki hastaların hasta yakınları ile görüntülü ve sesli görüşmelerine imkan tanıyan iPad teknolojisini merkeze kazandırarak teknolojiye hızlı bir şekilde ayak uydurduğunu ispatladı” ifadelerini kullandı.

Kimya mühendisi Orhan Sezgin Selçuk, “Turgut Özal Tıp Merkezi bu bağlamda yaklaşık 4 aydır süren personel eğitimlerini de aksatmadan devam ettiriyor. İletişim, empati, hasta ve hasta yakını iletişimi gibi konularda eğitim veren eğitimler verilmektedir. Hastanemiz tüm birimleriyle öncelikle teknolojik anlamda kendisini çok iyi donatmaktadır. Özellikle hastane yönetimimiz ekip olarak güncel bilgilerle teknolojik gelişmeleri titizlikle takip ederek bu teknolojileri hastanemize hızlı bir şekilde kazandırmaktadır.

Bunun yanı sıra yönetimimiz personel eğitimlerinde hiçbir birim ve birim personeli ayırt edilmeksizin hizmet içi eğitimlere çok ciddi yatırım yapmaktadır. Bu eğitimler sadece teorik anlatım olarak kalmamak da ayrıca vaka örnekleri ile karşılıklı tartışılmaktadır. Malatya ilimizde kurumlar içinde eğitim takvimini istikrarlı bir şekilde uygulayan ve uzun soluklu bir eğitim programı amaçlayan birinci kurumuz. Eğitimlerimiz sona erdiğinde verilen bilgilerin unutulmaması ve devamlı güncel kalması için personel arkadaşlarımız ile devamlı olarak karşılaştıkları iletişim vakaları tartışılıp istişare edilecek ve anında çözüm getirilecek'' açıklamasını yaptı.

Selçuk, son derece özverili çalışan hastane yönetiminin eğitimler konusunda çok ciddi yatırımlar yaptığını belirterek sadece kurum içerisinde değil, Kalkınma Bakanlığının SODES projeleri kapsamında da merkezlerine personel kazandırdıklarını ve bu personellerin eğitimleri konusunda da en mükemmeli hedeflediklerini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 219
Bu Ay : 219
Toplam : 219

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom