Birlik, Beraberlik Mesajları Verildi

AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Muharrem ayı nedeniyle 2 bin kişiye aşure ikram edildi.

Birlik, Beraberlik Mesajları Verildi Malatya Haber

Malatya belediye binası yanında düzenlenen aşure programına; Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilyurt belediye başkanı Mehmet Kavuk, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Bahri Belediye Başkanı Ali Bektaş, Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfekçi, Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, AK Partili kadınlar ve yöneticiler, belediye ve il genel meclisi üyeleri, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kalabalık vatandaş topluğu katıldı.

AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Emine Akut, programda yaptığı konuşmada, "Özellikle şu günlerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeye çok ihtiyacımız var. Buradan şu mesaj vermek istiyoruz. Önceden Osmanlı İmparatorluğu vardı. Şimdi ise Türkiye Cumhuriyetti Devleti çatısı altında yaşıyoruz. Burada birlik ve beraberlik mesajı veriyoruz“dedi.

Daha sonra konuşan Hacı Bektaşi Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli ise Muharrem ayının önemini anlatıp, “Bizim sevgimiz ehli beyt sevgisidir. Bu vatan topraklarında bin yıldır birlik ve beraberlikle yaşadık. Hep birlikte düşmanlara karşı kan döktük. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya hiç kimsenin asla gücü yetmeyecek" dedi.

Daha sonra 2 bin kişiye aşure ikram edildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 43
Bu Ay : 7680
Toplam : 7680

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom