Erdoğan Topraktan MÜSİAD'a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, CHP milletvekilleri ile birlikte MÜSİAD Şube Başkanı Namık Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Erdoğan Topraktan MÜSİAD'a Ziyaret Malatya Siyaset

Ziyarette bir konuşma yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, “Buraya Sakarya ve Bursa Milletvekilimiz ile Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba ve İl yönetimiz ile birlikte geldik. Bizim buraya ziyaretimizin asıl amacı, Türk iş dünyasının içinde bulunduğu sıkıntılı süreçte nasıl yardımcı olabiliriz.

Son rakamlarda gördük ki, dünyadaki krizlerin yansımalarının Türkiye’ye de etkileri var. Malatya çok önem verdiğimiz Anadolu’da ve bu bölgede sanayisi yeşeren bir il. Bu tip yerleri bizim desteklememiz gerekiyor. Bu tip illerin sayısını bizim çoğaltmamız lazım” dedi.

MÜSİAD Şube Başkanı Namık Şahin, ekonomi ve sosyal alanda MÜSİAD olarak çok ciddi çalışmalar yaparak raporlar hazırladıklarını söyleyerek, “Biz MÜSİAD olarak yerel ve genel seçimde CHP adaylarını davet ederek, projelerini dinledik” dedi. İstişare toplantılarına önem verdiklerini anlatan Şahin, istikrarın mutlaka olmasını istediklerini dile getirdi.

Şahin, MÜSİAD’ın bazı sektörlerde hazırladığı raporları CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak’a verdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 594
Bu Ay : 4960
Toplam : 4960

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom