Suriye İçin Dayanışma Gecesi Yapılacak

"Suriyeli Kardeşlerimizle Dayanışma Gecesi"nin tanıtımı için, basın toplantısı düzenlendi.

Suriye İçin Dayanışma Gecesi Yapılacak Malatya Haber

Meşale Derneği'nde düzenlenen toplantıda basın açıklaması yapan Meşale Derneği Kültür Komisyonu Başkanı Fikret Doğan, "Eğitim, kültür ve yardımlaşma alanlarında faaliyet gösteren Meşale Derneği olarak, 15 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 18.30'da belediye konferans salonunda gerçekleştireceğimiz 'Suriyeli Kardeşlerimizle Dayanışma Gecesi' programına sizin aracılığınızla tüm kardeşlerimizi davet etmek için burada toplanmış bulunuyoruz.

'Suriyeli kardeşlerimiz için kardeşlik zamanı' diye düşünen, 'kardeşliğimizi yardımlarımızla pekiştirelim' sözünü eksen alan Meşale Derneği olarak, bu kış kapımızda üşüyen ve aç kalan kardeşlerimize yardım eli uzatmak için, 'Suriyeli Kardeşlerimizle Dayanışma Gecesi' düzenleyeceğiz.

Araştırmacı-Yazar Ramazan Kayan, Suriyeli İslam Alimi Ahmed Feyyaz, Suriye Gençlik Yardımlaşma Dernek Başkanı Osmanhan Süleyman ve Anadolu Platformu Suriye Yardım Koordinatörü Mahmut Kaçmazer'in konuşmacı olarak katılacağı gecede, hem Suriye'de yaşananlar gündeme getirilecek, hem de kardeşliğimizi pekiştirmek için yardım toplanacaktır.

Toplanan yardımlar Malatya Bir Damla Derneği aracılığıyla Suriye'de zalim Esed yönetimine karşı mücadele veren kardeşlerimize ve Suriye'den ülkemize mülteci olarak gelen kardeşlerimize ulaştırılacaktır" şeklinde bilgi verdi.

Fikret Doğan, 15 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 18.30'da belediye konferans salonunda düzenlenecek geceye, tüm vatandaşları davet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 584
Bu Ay : 4950
Toplam : 4950

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom