AKP Kadın Kollarından Öğrencilere Yardım

AK Parti Kadın Kolları tarafından, Begüm Kartal İlkokulu'ndaki yoksul öğrencilere kıyafet ve ayakkabı yardımı yapıldı.

AKP Kadın Kollarından Öğrencilere Yardım Malatya Siyaset

AK Parti Kadın Kolları ile Begüm Kartal İlkokulu Okul Aile Birliği'nin ortaklaşa olarak yaptığı organizasyonda, ailelerinin maddi durumu iyi olmayan yaklaşık 150 öğrenciye kıyafet ve ayakkabı yardımı gerçekleştirildi.

Malzemelerin teslimine; AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez, Begüm Kartal İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Okan Özbek, davetliler ve veliler katıldı. AK Parti heyeti, bir süre okulun öğrencileri ile de sohbet etti.

Okan Özbek, okulun yeni bir okul olduğunu ancak çok sayıda eksiklikleri olduğunu belirterek, duyarlılık gösteren AK Parti Kadın Kolları’na teşekkür etti. Özbek, 150 öğrenciye yardım yapılacağını kaydetti.

AK Parti İl Başkanı Tüfenkçi ise, okulda görev yapan herkese teşekkür ederek, “Bizi öğrencilerimizle buluşturdular. Kadın Kolları Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Duyarlı davranarak, sosyal bilinçle hareket ederek, herkese örnek olacak şekilde böyle bir organizasyonu yaptılar.

Çocuklarımızı giydirme konusunda duyarlı davrandılar. Bu aynı zamanda bir bilincin de işaretidir. Biz komşusu aç iken tok yatmayan bir medeniyetin mensuplarıyız. Bu şekilde davranıldığında, insanlarımıza yardım eli uzatıldığında, manevi olarak da bizleri geliştiriyor. Elimizden geldiği kadar diğer okullarımızda da bu tür faaliyetleri devam ettireceğiz. Arguvan İmam Hatip Lisesi'nde de böyle bir program yaptık. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt da, “Okul aile birliği duyarlı davranarak bize ulaştı. Hepimizin gayesi vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar yetiştirmektir. Hepimiz bunun için uğraşıyoruz.

Hükümetimiz bir yandan, velilerimiz bir yandan, bizler teşkilatlar olarak, dernekler olarak, hepimiz vatanımız ve milletimiz için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bunun için de çocuklarımızın çok iyi yetiştirilmesi ve çocuklarımızın geleceğe çok iyi hazırlanması konusunda hepimiz gayret ediyoruz. Diğer okullarımızda da bu yardımları gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Bu arada, etkinlikte yardım alan çocuklara, malzemeleri kamera önünde verilmedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 611
Bu Ay : 4977
Toplam : 4977

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom