Beyazay Başkanlığına Tolga Keskin Seçildi

Türkiye Beyazay Derneği Malatya Şubesi Olağanüstü Genel Kurul'u yapılırken, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Tolga Keskin seçildi.

Beyazay Başkanlığına Tolga Keskin Seçildi Malatya Haber

Dernek binasında yapılan Olağanüstü Kongre'de konuşan derneğin eski Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Görür, yaklaşık 4 yıldır Beyazay Derneği Malatya Şubesi olarak Malatya'da engellilik algısını değiştirmek için birçok faaliyet yaptıklarını kaydetti.

Görür, "Yola Çıktık, Yürek Topluyoruz" sloganıyla işe başladıklarını, engellilik dünyasına birçok 'yürek' kazandırdıklarını belirterek, emaneti gerçek sahiplerine teslim ettiklerini, yeni yönetimin birçoğunun engelli ve dinamik gençlerden oluştuğunu söyledi.

Eski Yönetim Kurulu üyesi Yrd. Doç. Dr. Ebubekir Aksay ise, engellilerin sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ve 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda hatırlandığını, yeni yönetimin bu yanlış algıyı değiştirebilmek için çalışmalar yapması gerektiğini ifade etti.

Eski Yönetim Kurulu üyelerinden Kazım Aydoğan da, engellilerin önündeki engelleri dile getirdi. Dernek eski Saymanı Yılmaz Konuk da, yeni yönetimin çok başarılı işler yapacağını belirterek, hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Olağanüstü Genel Kurul neticesinde Başkan seçilen Tolga Keskin, yaklaşık 2 yıldır derneğin her türlü faaliyetinde aktif rol aldığını, engelliler için birçok faaliyet yürüttüklerini, daha fazlasını yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı olarak icra edeceklerini ifade ederek, yeni yönetimin engelliler adına hayırlı olmasını diledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 594
Bu Ay : 4960
Toplam : 4960

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom