Tecde Bölgesine Taş Duvar Yapılıyor

Belediye Başkanı Ahmet Çakır: “Yeni yolları ulaşıma bir an önce açmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yol güvenliğini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bölgelerde taş duvarla istinat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.”

Tecde Bölgesine Taş Duvar Yapılıyor Malatya İlçe

Değişim, dönüşüm ve yenileme projesi kapsamında şehrin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdüren Malatya Belediyesi tarafından, ayrıca yeni açılan ve genişletilen yollarda taş duvar yapımına devam ediliyor.

Malatya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından çevreyolunda sürdürülen taş duvar çalışmalarının yanı sıra Tecde Yolu ile Çevre yolu arasında açılmakta olan 50 metrelik bulvar yol ve Tecde girişi mezarlık yolunda da, taş duvar çalışmaları yapılıyor.

Tecde’den Karakavak’a ulaşımı sağlayacak olan ve çalışmaları devam eden 50 metre genişliğindeki bulvarın ihtiyaç duyulan bölümlerine taş duvar yapıldı. Toplamda 130 metre uzunluğunda, 4.5 metre yüksekliğinde örülen taş duvar, yolu daha güvenli hale getirdi. Sözkonusu yerde yapılan taş duvar çalışması 1200 metreküp olarak gerçekleştirildi.

Tecde mezarlık yolunda ise 150 metre uzunluğunda ve yer yer 7.5 metre yüksekliğine varan taş duvar örme çalışmaları başlatıldı.

Başkan Çakır: Yol güvenliği için taş duvar çalışmaları yapıyoruz.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, yol açma ve genişletme çalışmalarına ayrı bir önem verdiklerini belirterek, “Yeni yolları ulaşıma bir an önce açmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yol güvenliğini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bölgelerde taş duvarla istinat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 903
Bu Ay : 4701
Toplam : 4701

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom