Malatya Belediyesi'nden Tiyatro Gösterisi

Malatya Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik olarak “Keloğlan Keleşoğlan” adlı oyun ücretsiz olarak gösterilecek.

Malatya Belediyesi'nden Tiyatro Gösterisi Malatya Kültür-Sanat

Malatya Kongre ve Kültür Merkezi Fahri Kayahan Salonu’nda sahnelenecek olan “Keloğlan Keleşoğlan” isimli oyunun senaryosu Ulviye Karacak tarafından yazıldı. Malatya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Yardımcısı Coşkun Karaağaç tarafından yönetilecek oyunda; Burak Gün, Tuğrul Gökmen Şahin, Ebubekir Yalınız ve Necati Er’in yanı sıra Malatya Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezleri (MABESEM) tiyatro kursiyerleri de rol alacak.

4-5-6-7 Aralık 2012 tarihlerinde 10.00 ile 14.00 saatleri arasında iki ayrı gösteriminin yapılacağı oyunun, 4 Aralık 2012 Salı günü saat 19.00’da da prömiyeri yapılacak.

Tiyatro oyunu 4-6 Aralık tarihleri arasında ilkokulların 2-3-4’ncü sınıf öğrencileri; 7 Aralık tarihinde ise tüm vatandaşlar tarafından izlenebilecek. Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile günlük 8 okulda gösterimlerin yapılacağı oyunla toplamda 24 ilkokul ve bin 700 öğrenciye ulaşılması hedefleniyor. Öğrencilerin ulaşımı da MOTAŞ tarafından ücretsiz olarak sağlanacak. Halka açık olan son gün gösterimleriyle birlikte toplamda 2 ben 500 kişiye ulaşılmasının hedeflendiği belirtildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 762
Bu Ay : 2291
Toplam : 2291

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom