Malatya'da Halk Konseri

Malatya’da Engelliler Günü nedeniyle halk konserinin düzenleneceği bildirildi.

Malatya'da Halk Konseri Malatya Kültür-Sanat

Malatya Valiliği Engelliler Konseyi Genel Sekreterliği tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde Miad Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu'nun yararına olacak bir Halk Konseri düzenleneceği ve ücretsiz olacağı belirtildi.

Beyaz Saray Restaurant işletmecisi Ufuk Tunç, sanatçı Menajeri Mehmet Bengi organizatörlüğünde, Malatya Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Derneği (YADER) işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Halk Konseri’nin 3 Aralık 2012 Pazartesi günü saat 16.00 da Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılacağı kaydedildi.

Ünlü sanatçılar İbrahim Sadri, Tarık Mengüç, Aslı Kökçe ve radyo programcısı Afrikalı Ali Şentürk’ün katılacağı konserin ilgi görmesi bekleniyor.

Malatya Valiliği Engelliler Konseyi Genel Sekreteri Alim Yavuz yaptığı açıklamada, “Engelliler gününde engelli kardeşlerimizle halkımızı bir araya getirerek birlikte eğlenebilecekleri güzel bir konser düzenledik. Valimiz Vasip Şahin 'in himayeleri ve desteğiyle planlanan bu konserin Malatya'da bulunan hayırseverlerin katkısıyla gerçekleştirildi.

Bütün engelli dernek ve sivil toplum kuruluşlarını, engelli vatandaşlarımızı, engellisine sahip çıktığını gösteren ve türkülere 'bulunmaz eşin' diyerek konu olan Malatya'yı konserimize bekliyoruz” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 265
Bu Ay : 1000
Toplam : 1000

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom