MÜSİAD'dan Tarım Müdürlüğü'ne Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, “El birliği ile tarım ve hayvancılığı kalkındırmalıyız” dedi.

MÜSİAD'dan Tarım Müdürlüğü'ne Ziyaret Malatya Haber

MÜSİAD Malatya Şubesi Heyeti, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarete Başkan Namık Şahin, Başkan Yardımcısı Osman Yağız,Yönetim Kurulu üyeleri Ergin Erdemir, İsmail Uruç, Şaban Algül, Yaşar Bulgurlu ve Şube Müdürü Behçet Ercan katıldı.

MÜSİAD Malatya Şubesi Gıda ve Tarım Sektör Kurulu tarafından, 4 Aralık’ta düzenlenecek ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr Armağan Hayırlı, EGE-VET Genel Müdürü Tahir Selçuk ve Veteriner Dr.Nuran Yavuz katılacağı konferansa Ali Selvi’yi davet eden MÜSİAD heyeti, tarım ve hayvancılık konusunda istişarelerde de bulundu.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, “El birliği ile tarım ve hayvancılığı kalkındırmalıyız” diyerek, hükümetin tarım ve hayvancılık konusunda teşvikleri bulunduğu, bu teşviklerden de yararlanarak hayvancılığın daha da gelişmesi için ilgililerin üzerine düşeni yapması gerektiğini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 209
Bu Ay : 6189
Toplam : 6189

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom