19 Mayıs Caddesi Yenilendi

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşiltepe bölgesinde yaptıkları çalışmaların önemli bölümlerinden birini de 19 Mayıs Caddesi’nde gerçekleştirdiklerini kaydetti.

19 Mayıs Caddesi Yenilendi Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde Belediye Başkan yardımcıları Hasan Atay, Ahmet Ceyhan ve Selim Pilten ile birlikte Yeşiltepe Seyran Mahallesi 19 Mayıs Caddesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

19 Mayıs Caddesi’nin Yeşiltepe bölgesinde önemli bir ana arter haline geldiğini anlatan Başkan Çakır, “Bu caddenin biran önce düzenlenmesi gerekiyordu. Burada yağmur suyu drenaj hattı ile içme suyu ve kanalizasyon şebekesini yenilemek suretiyle alt yapı çalışmalarını tamamladık. Kompozit taşla kaplama suretiyle toplamda 15 bin metrekarelik kaldırım düzenleme çalışması yaptık. Asfalt serimi çalışmaları tamamlanıyor. Yaklaşık bir haftalık devam edecek işlerimiz var” dedi.

Çakır, Yeşiltepe’nin daha güzel, canlı ve modern bir şekilde gelişmesine katkı sağlayacak olan önemli bir caddeyi yenilediklerini dile getirerek, “Bazı yerlerde genişletme, bazı yerlerde de kamulaştırma yapılması sonucu perde duvarlar da çekilerek, buradaki çalışmaları tamamen bitirmiş olduk. Şu an 100. Yıl 2. Caddemizde alt yapı çalışmaları devam ediyor.

Çok kısa bir süre sonra bu bölgedeki çalışmalarımızın büyük bir kısmını bitirmiş olacağız” açıklamasında bulundu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 465
Bu Ay : 1200
Toplam : 1200

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom