'Hobi Boks'

Boks'ta Malatya il temsilcisi Hüseyin Uğur, 'Hobi Boks' ile 25 yaş ve üzeri herkesin boks sporu yapabileceğini açıkladı.

'Hobi Boks' Malatya Spor

Malatya Boks İl Temsilciliği ve Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçirilen 'Hobi Boks' ile 25 yaş ve üstü herkes boks yapabilecek.

'Hobi Boks' projesi kapsamında daha önceden boks yapıp bırakmış ya da boks sporunu yapmak isteyen 25 yaş ve üzeri herkesin rahatça boks sporunu yapabileceklerini ifade eden Uğur, “Malatya Boks İl Temsilciliği'nin projesi olan hobi boks, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile yapılacak olan iş birliğiyle uygulamaya konulacak. Proje kapsamında 25 yaş ve üzeri boks sporu yapmak isteyenler, proje kapsamında ücretsiz olarak boks öğrenebilecek” dedi.

Hüseyin Uğur, boks sporunu geliştirmek, yaygınlaştırmak ve herkesin yapabilmesini sağlamak amacıyla 'Hobi Boks' projesini hayata geçirdiklerini kaydetti.

Uğur, projenin ücretsiz olduğuna dikkat çekerek, “Daha önceden boks yapmış ama bırakmış ya da boks yapma imkanı olmayan 25 yaş ve üzeri herkesi bekliyoruz. Antrenörümüz nezaretinde ve nezih bir ortamda spor yapma imkanı olacak” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 350
Bu Ay : 3323
Toplam : 3323

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom