Malatya İtfaiyesine 2 Araç Takviyesi

Malatya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne, hidrolik merdivenli 2 araç alındı.

Malatya İtfaiyesine 2 Araç Takviyesi Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, yeni alınan 2 adet itfaiye aracı ile ilgili olarak İtfaiye Müdürü Hanifi Acar’dan bilgi aldı. İtfaiye teşkilatının başarılarının artmasında Başkan Ahmet Çakır'ın çok büyük emeklerinin olduğunu belirten İtfaiye Müdürü Acar, "Belediye Başkanımız Ahmet Çakır, itfaiye teşkilatının araç ve gereçlerinin modernizasyonuna büyük önem veriyor. Son model araç ve gereçleri bünyemize kattık. Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'a teşekkür ediyorum" dedi.

Yeni alınan araçlarla birlikte Malatya Belediyesi İtfaiye Teşkilatı'nın daha güçlü ve modern bir filoya sahip hale geldiğini kaydeden Çakır, çok fonksiyonel iki aracı itfaiye teşkilatına kazandırarak istenmeyen olayların önüne daha hızlı bir şekilde geçeceklerini söyledi.

Araçların son sistem teknolojilerle donatıldığını vurgulayan Çakır, "Bir aracımız 24 metre, diğeri ise 28 metre yüksekliğe ulaşan hidrolik merdivenlere sahipler. Bu iki aracımızın en önemli özelliği klasik köpüklerden yüz kat daha etkili, bindelik oranla köpük tüketen, doğaya ve canlılara zarar vermeyen, mesken yangınlarında söndürme esnasında mallara zarar vermeyen bir sisteme sahipler" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 734
Bu Ay : 5100
Toplam : 5100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom