Otobüs Şoförlerine Eğitim

Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri A.Ş. (MOTAŞ) tarafından toplu taşımacılık hizmetinin nitelikli ve etkin hale getirilmesini sağlamak amacıyla hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediliyor.

Otobüs Şoförlerine Eğitim Malatya Haber

Hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında son olarak “Kurum Bağlılığı ve Kurumu Temsil” konulu bir eğitim semineri düzenlendi. Belediye konferans salonunda gerçekleştirilen seminere MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı, Genel Müdür Yardımcısı Mevlüt Çelik ile MOTAŞ şoförleri katıldı. MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı yönetiminde gerçekleştirilen seminerde şoförlere kurum bağlılığı ve temsili anlatıldı. Alıcı, şöyle konuştu:

“Kurumumuzun faaliyetlerinin hedef kitlemize, yani vatandaşlarımıza duyurulmasında; sizlerin iletişimdeki başarınız, işinizdeki dikkatiniz, saygılı ve hoşgörülü davranışlarınız büyük önem arz ediyor. Bugün stratejik olarak hedeflediğimiz çağdaş ulaşım hizmeti sizlerin iletişim gücü, iyi davranışları, kurallara uygun hareketinizle hayat bulacaktır. Kurumumuz tarafından vizyon ve misyonumuz doğrultusundaki bütün stratejik plan ve projeler sizlerin verimliliği ile mümkün hale gelecektir.”

Çalışanların giyimlerine, hal ve hareketlerine dikkat etmeleri uyarısında bulunan Alıcı, “Çalışanlarımız yaptıkları işi hakkıyla yerine getirmeli, işini severek yapmalı, işinin ehemmiyetini bilerek hareket etmelidir. Ne iş yaptığının farkında olmalı ve vatandaşlara karşı saygılı, nezaketli ve samimi olmalıdır. Gerektiğinde vatandaşa yol gösteren, yardımcı olan bir tavır sergilemelidir” diye konuştu.

Kurum kültürünün bir şirketi diğerlerinden farklı kılabildiğini kaydeden Alıcı, “Bizim kurumumuzu farklı kılacak olanlarsa siz şoför kardeşlerimizsiniz” dedi.

Alıcı, daha sonra şoförlerin talep ve isteklerini dinleyerek, gelen soruları yanıtladı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 440
Bu Ay : 6420
Toplam : 6420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom