Köylü Çocuklara Tiyatro

Malatya'da, "Malatya emniyeti köylerini kucaklıyor, el ele neşeli ve sağlıklı günlere" isimli proje kapsamında, çocuklara tiyatro izlettirildi.

Köylü Çocuklara Tiyatro Malatya Kültür-Sanat

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Emniyet Müdürlüğümüz Çocuk Şube Müdürlüğü'nün 'Malatya emniyeti köylerini kucaklıyor, el ele neşeli ve sağlıklı günlere' isimli projesi kapsamında, Malatya ilimize bağlı 2 bin 500 nüfuslu Pütürge ilçe merkezinde ve köylerde eğitim öğrenim gören bin 600 öğrenciye, Malatya Sahne Sanatları'nın 4 kişilik ekibiyle 'Zır Zır Deli', 'Haylaz Çocuk Mustafa', 'Nasrettin Hoca' ve 'Komedi Dükkanı' isimli eğitici tiyatro oyunları gösterimi sunulmuştur.

Ayrıca Malatya Üniversal Sağlık Grubu'nun katılımıyla gösterilere katılan tüm öğrencilerin genel sağlık taraması yapılmıştır. Yapılan bu etkinlikler ilçe merkezinde bulunan Hacı Sülük Düğün Salonu'nda düzenlenmiştir. Bu etkinlik süresince programa katılan tüm çocuklara Emniyet Müdürlüğümüz Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından meyve suyu, kek, 380 adet tişört ve çeşitli hediyeler dağıtılmıştır" denildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 492
Bu Ay : 1227
Toplam : 1227

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom