Kayısı Bankamatik

Malatya’da kayısı şeklindeki bankamatik, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kayısı Bankamatik Malatya Haber

Sümerpark Meslek Yüksekokulu karşısında kayısı amblemli ATM’nin hizmete sunulması törenine; Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Genel Müdürü Varol Civil, TEB Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, Malatya Valisi Vasip Şahin, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, TEB’in reklam yüzü sanatçı Olgun Şimşek ve birçok davetli katıldı.

Başkan Çakır yaptığı konuşmada, "Malatyamızda Türk Ekonomi Bankası kayısı logolu bankamatik açılışı yapıldı. Bu hizmetin şehrin en işlek yerlerinden Sümerpark'ta olması vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılayacaktır. Banka müdürlerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Güzel bir çalışmadır, diğer bankalar da bunu yapabilir" dedi.

Hasan Hüseyin Erkoç ise, "Sümerpark'ta kayısı logolu bankamatik açılış yapılıyor. TEB Bankası güzel bir düşünceyle bu hizmeti burada yapıyor" diye konuştu.

TEB Genel Müdürü Varol Civil de, "Türk Ekonomi Bankası olarak, Türkiye’nin çeşitli illerinin simgesi haline gelmiş ürünlerden ilham alarak tasarladığımız ATM’leri halkımızın hizmetine sunmaya başlıyoruz. Söz konusu ATM’lerin ilki Malatya’da kayısı şeklindeki ATM oldu. İlgi göreceğini ümit ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Halk oyunları gösterisinden sonra kurdele kesilerek, kayısı şeklindeki bankamatik hizmete açıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 795
Bu Ay : 5685
Toplam : 5685

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom