Boşanma Konusu Ele Alındı

Malatya İl Genel Meclisi toplantısında, boşanmış kadınlarla ilgili hazırlanan raporun tekrar incelenerek, yeni rapor hazırlanması konusunda karar alındı.

Boşanma Konusu Ele Alındı Malatya Siyaset

İl Özel İdaresi Salonu'nda Naci Şavata'nın başkanlığında Kasım ayı toplantıların sürdüren İl Genel Meclisi, gündemindeki maddeleri ele aldı. Kadın Hakları ve Eşitlik Komisyonu'nda görüşülüp rapora bağlanan boşanmış kadınların boşanma nedenleri ve karşılaştıkları zorlukların araştırılmasıyla ilgili rapor okundu.

Boşanmış kadınlarla ilgili hazırlanan raporda boşanmanın nedenlerinin belirtilmediğini söyleyen CHP Grup Başkanvekili Mustafa Mengüç, bazı konularda genelleme yapılmaması gerektiğini bildirdi. Meclis üyelerinin görüşleri alındıktan sonra, bu konuda hazırlanan raporun daha detaylı araştırılıp meclise getirilmesi istendi.

Bu arada, Eğitim-Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu'nda görüşülen, Doğanyol ilçesinde taşımalı öğretim yapılan Gökçe Yenimahalle arası 2 bin 200 metrelik yolun stabilize yapılmasıyla ilgili rapor okunup karara bağlandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 233
Bu Ay : 4662
Toplam : 4662

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom