Hababam Sınıfı Tek Ayak Üzerinde

3. Malatya Uluslar Arası Film Festivali kapsamında 38 yıl aradan sonra Malatya’da buluşan “Hababam Sınıfı” Mahmut Hoca’nın verdiği tek ayak üzerinde durma cezasını sahneledi.

Hababam Sınıfı Tek Ayak Üzerinde Malatya Haber

Malatya’daki etkinlikler çerçevesinde Gözde Kışla Hastanesi'ni ziyaret eden Hababam Sınıfı’nın üyeleri, hastane personeli ile tek ayak üzerinde durdu. Filmin sahnesinde olduğu gibi Hababam Sınıfı öğrencileri ve hastane personeli tek ayak üzerinde dururken, filmde bacaksız lakaplı sinema oyuncusu Tuncay Akça, tek ayak üzerinde duranların karşısına geçerek, meşhur kahkahasını attı.

Meşhur kahkahadan sonra basın mensuplarına bir açıklama yapan Akça, “Her yerde çok hoş karşılanıyoruz. Malatyalılar misafirperver insanlar. Bizim Anadolu insanımız hep böyledir. Festival çerçevesinde Malatya’da her yeri geziyoruz. Biz onlardan çok memnun olduk, inşallah onlarda bizlerden memnun kalmışlardır” dedi.

Malatyalıların çok değerli ve misafirperver olduklarını ifade eden Akça, “Rahmetli Kemal Sunal iyi bir Malatyalıydı. Ama çok kişi onu Yozgatlı olarak biliyordu. Malatyalılar çok misafirperver ve değerli insanlar.

Rahmetli Cumhurbaşkanımız Turgut Özal, rahmetli Kemal Sunal ve İlyas Salman ağabeyimiz hepsi samimi ve içten insanlar. Kemal ağabey bütün filmlerinde bizlerin oynamasını isterdi ve insanları bire bir hoş karşılardı. Biz Türkiye’ye mal olmuş sanatçılarız. Kemal Ağabey de öyleydi” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 82
Bu Ay : 4511
Toplam : 4511

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom