İki Büyük Ustaya Onur Ödülü

Elazığ'daki 5. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali'nde "Onur Ödülü" Tamer Yiğit ve Fatma Girik'e verildi.

İki Büyük Ustaya Onur Ödülü Bölge

Elazığ'da 5. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali'nin galası yapıldı.

ELazığ Sinema Derneği'nin organizasyonluğunda Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen galada, Çayda Çıra Onur Ödülü'ne layık görülen sinema sanatçıları Tamer Yiğit ve Fatma Girik'e ödülleri Vali Muammer Erol ve FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ, Çayda Çıra Özel Ödülü'ne layık görülen Bahar Öztan'a ise ödülünü Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu verdi. Kurtlar Vadisi dizisi oyuncularından Gülçin Çakır'a da Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk tarafından plaket verildi.

Fatma Girik, Elazığlılarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, ifade ederek, ''Ben bundan 4-5 gün evvel Almanya'daydım. Orada belediye başkanının ve başkonsolosumuzun elinden onur ödülü aldım ve o duygularla uça uça geldim. Bir baktım Elazığ Çayda Çıra Film Festivali için seni davet ediyorlar. Buraya da koşa koşa geldim'' dedi.

Yiğit de kendisi için en büyük ödülün Elazığlılarla bir arada bulunmak olduğunu vurgulayarak, ''Benim için en büyük ödül sizlerle beraber bu geceyi yaşamaktır, ödül sonraki bir iş. Sizlere teşekkür ederim, sağolun, var olun. İnşallah bir dahaki sene, daha seneler sonra yine beraber oluruz'' diye konuştu.

Sinema oyuncusu Öztan da dizi teklifi aldığını belirterek, ''Dizi ile ilgili birkaç tane teklif var ama 'ocak gibi başlayacak' dediler. Henüz anlaşmadım'' dedi.
 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 99
Bu Ay : 1667
Toplam : 1667

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom