'Ayrımcılığa Prim Verilmemeli'

AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, "İlla muhalefet yapacağım diye ayrımcılığa ve ötekileştirmeye prim verilmemeli, eğer tek hakem ve yetki aranıyorsa o da milletin ta kendisidir" dedi.

'Ayrımcılığa Prim Verilmemeli' Malatya Siyaset

Cumhuriyet Bayramı'nın 89. yıl dönümünde alternatif kutlamalarla ilgili görüşlerini aldığımız AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, "CHP'nin, İP ve ADD ile ortaklaşa tertip ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması adına yaptığı organizasyonları göstermektedir ki, CHP sandıktan umudunu kesmiştir. İktidarı sokakta aramaktadır. CHP İstanbul İl Başkanı'nın halen darbeci söylemlerde bulunması, CHP'nin artık milli iradeyle iktidar olamayacağının en önemli göstergesidir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda yaşananlar bir kez daha göstermiştir ki, genlerindeki darbeci genleri hortlayan CHP, 27 Mayıs, 27 Nisan, 28 Şubat arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. CHP 'bir darbe olsa da iktidara gelsek' hesabını gütmektedir. Bugünün CHP'si 'ordu göreve' diyenlerden, bebek katillerine gül verenlerin partisinden medet umar hale gelmiştir. Malatya'daki emniyet mensuplarına 'AKP'nin polisleri' diyerek maksadı aşan ifadelerle siyasi rant elde etmek isteyenler de sandıktan ve demokrasiden umutlarını kesmişlerdir" ifadelerini kullandı.

"Artık milletimiz gerginliğe prim vermemektedir. Medya eski medya değildir. On binlerce insanı katleden zalim Beşşar Esed'in devlet televizyonu, CHP, İP ve ADD organizasyonunu canlı olarak yayınlamıştır. İşte burası önemlidir. Zalim Esed'in televizyonu CHP'ye canlı yayın desteği vermiştir. PKK'yı destekleyen, PKK'ya silah veren Baas rejimi ve CHP arasındaki bağ sorgulanmalıdır.

Mehmetçiğime, polisime, savcıma kurşun sıkan, terör örgütünü maddi ve manevi olarak destekleyen Baas rejimi ile CHP arasında yaşananlar, vicdanları kanatmaktadır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı milletimizin bayramıdır. Millettin bayramını marjinal hale getirerek ayrımcılığa, ötekileştirmeye vesile olacak tutum ve davranışlardan şiddetle kaçınılmalıdır.

Bayramlar çatışma alanı değil, birlik beraberliğin öne çıktığı müstesna günlerdir" diyen Tüfenkçi, "İlla muhalefet yapacağım diye ayrımcılığa ve ötekileştirmeye prim verilmemeli, eğer tek hakem ve yetki aranıyorsa o da milletin ta kendisidir" şeklinde açıklamasını tamamladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 811
Bu Ay : 4368
Toplam : 4368

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom