Anemon Otel'de Resepsiyon Düzenlendi

Malatya Valiliği tarafından Cumhuriyet'in kuruluşunun 89. yıl dönümü dolayısıyla Anemon Otel'de resepsiyon düzenlendi. Vali Vasip Şahin ve eşi Şeyma Şahin, konukları kapıda karşıladı.

Anemon Otel'de Resepsiyon Düzenlendi Malatya Haber

Resepsiyona; 2. Ordu Komutanı Orgeneral Galip Mendi ve eşi Merih Mendi, Belediye Başkan Vekili Selim Pilten ve eşi Handan Pilten, Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcisi, şehit aileleri ve vatandaşları katıldı.

Resepsiyonda basın mensuplarına açıklama yapan Orgeneral Galip Mendi, "Cumhuriyet Bayramımız bütün milletimize hayırlı uğurlu olsun. Nice Cumhuriyet Bayramlarını hep birlikte beraberlik içerisinde kutlamayı temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Vali Vasip Şahin, "Cumhuriyet Bayramı tüm vatandaşlarımıza kutlu olsun. 89 yaşında olan bayramımızı kutluyorum. Hala genç, dinamik ve çok genç bir cumhuriyet yaşıyoruz. İnşallah ufka ümitle bakıyoruz" şeklinde konuştu.

Belediye Başkan Vekili Selim Pilten, "Cumhuriyet'in kuruluş yıl dönümünde hep beraber olmamızdan dolayı mutluyuz" derken, Rektör Cemil Çelik de, "Heyecanımızı bir kez daha katlayarak yolumuza devam edeceğiz" dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Şavata da, "Milletimizin Cumhuriyeti bu birlik ve beraberlik içinde kurarak nasıl hareket ettiğini biliyoruz. Cumhuriyet Bayramı'nı 89. yıl dönümünde birlik ve beraberlik içinde kutluyoruz" diye konuştu.

Müzisyen Eğitimciler ve Sanat Derneği (MESD) üyelerinin konser verdiği resepsiyonda, 'cumhuriyet pastası' kesimi yapıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 205
Bu Ay : 3762
Toplam : 3762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom