Darende'de Nikah Şahidi Oldular

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Malatya'nın Darende nikah şahitliği yaptılar.

Darende'de  Nikah Şahidi Oldular Malatya İlçe

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Malatya’nın Darende ilçesinde Hulusi Efendi Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Hamit Hamidettin Ateş’in oğlunun düğününde nikah şahitliği yaptı.

Hulusi Efendi Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Hamit Hamidettin Ateş’in oğlu Osman Hulusi Ateş, Hatice Şenda Çelik ile hayatını birleştirdi.

Kalabalık bir topluluğun katıldığı düğün töreni, Darende Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Genç çiftin nikahını Darende Belediye Başkanı İsa Özkan kıyarken, çiftin şahitliklerini ise Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve işadamı Fuat Tosyalı yaptı.

Bakan Yılmaz, “Evlenecek çağa gelmiş evlatlar yetiştiren anne babaları tebrik ediyorum. Allah herkese de evlenecek çağa getirecek evlatlar nasip etsin. Birlikte bahtiyar ve ihtiyar, birbirlerine yoldaş, sırdaş ve arkadaş olsunlar. Bizim büyüklerimizin muhabbet nazarıyla bakan kusur görmez diye bir sözü var, birbirlerine muhabbet nazarıyla baksınlar” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 167
Bu Ay : 167
Toplam : 167

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom