MÜSİAD Şubesi'nin Gündemi Yoğun

MÜSİAD Şube Başkanı Namık Şahin, MÜSİAD Bölge Toplantısı, MÜSİAD Türkiye Sağlık İstişare Toplantısı ve hayvancılık sektörü toplantılarının önümüzdeki 2 ay içinde Malatya’da yapılacağını söyledi.

MÜSİAD Şubesi'nin Gündemi Yoğun Malatya Haber

MÜSİAD Malatya Şubesi üyeleri, Kurban Bayramı nedeniyle toplu halde aileleriyle birlikte bir araya gelerek bayramlaştı. MÜSİAD binasındaki bayramlaşma töreni öncesinde sabah kahvaltısı yapıldı.

MSÜİAD Şube Başkanı Namık Şahin, "Özellikle son günlerde, bundan 10 yıl önce bu memlekette zulüm eden bir takım darbeci zihniyetlere sahip olan insanlardan hesap sorulduğunu görmenin mutluluğu içindeyiz. Malatya’da bundan 10 yıl önce yüzlerce insan için 10 ile 20 yıl arasında hapis cezaları istenmişti. TBMM’den gelen bir heyetle cezaevindeki arkadaşlarımız dinlendi, bizler ve mağdur olan insanlar dinlendi. Bu heyetin gelmesi bizim için bir sevinç kaynağı oldu. Bunun yanında Türkiye'nin şimdiye kadar sahipliğini iddia eden insanlardan hesap sorulması, bizler için gerçekten sevinç kaynağı oldu" diye konuştu.
Şahin, 16-17 Kasım 2012 tarihleri arasında MÜSİAD tarafından yapılacak olan toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün katılacağını ve toplantıya KOSGEB müdürlerinin de katılacağını kaydetti. Şahin, 24 Kasım’da MÜSİAD Bölge Toplantısı'nın yapılacağını belirterek, özellikle imalat yapan MÜSİAD üyelerinin toplantıya katılmalarını istedi.

MÜSİAD tarafından 4 Aralık’ta Malatya’da hayvancılık sektöründe bir toplantı düzenleyeceklerini aktaran Şahin, 7 Aralık’ta ise MÜSİAD Türkiye Sağlık İstişare Toplantısı’nın yine Malatya’da yapılacağını dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 786
Bu Ay : 5676
Toplam : 5676

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom