Polatbaşı'ın Mutlu Günü

Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, düzenlediği köy düğünü ile oğlunu evlendirdi.

Polatbaşı'ın Mutlu Günü Malatya Haber

Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş’ın oğlu Yunus, hayatını Fatma Irmak ile birleştirdi. Genç çift için Venk köyünde düğün yapıldı. Düğün nedeniyle okutulan Mevlid-i Şerifi kalabalık bir topluluk dinledi. Arabalar köyün bir kilometre mesafesine kadar uzadı. Düğün davetine Vali Vasip Şahin, AK Parti Kayseri Milletvekili ve TBMM Darbeleri Araştırma Alt Komisyonu Başkanı Yaşar Karayel, AK Parti Çankırı Milletvekili ve TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Sözcüsü İdris Şahin, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin, Öznur Çalık ve Cemal Akın, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, MESOB Başkanı Şevket Keskin, çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu yöneticisi, ilçe ve belde belediye başkanları ile birlikte kalabalık bir topluluk katıldı.

Yunus ve Fatma Polatbaş’ın nikahını Belediye Başkanı Ahmet Çakır kıydı. Genç çiftin şahitliklerini Vali Şahin, Rektör Prof. Dr. Çelik, AK Parti İl Başkanı Tüfenkçi yaptı. Belediye Başkanı Çakır, evliliğin temelinde karşılıklı saygının yattığını söyledi.

AK Parti Kayseri Milletvekili ve TBMM Darbeleri (28 Şubat ve 27 Nisan) Araştırma Alt Komisyonu Başkanı Yaşar Karayel ise, “Başbakanımız en az 3 çocuk diyor ama, Milletvekilimiz Mustafa Şahin, Malatya’da standardın 5 olduğunu söyledi. Bunu da alkışlarsınız herhalde” diye konuştu.
Düğün, okutulan Melid-i Şerif’in ardından İl Müftüsü Hacı Yusuf Gül’ün dua okumasının ardından davetlilere verilen yemek ikramıyla sona erdi.

Polatbaş, misafirlerini tek tek ilgilenerek uğurladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom