MÜSİAD Fuardan Memnun

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, İstanbul’da düzenlenen MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16. Uluslararası İş Forumu’nun iyi bir şekilde sonuçlandığını söyledi.

MÜSİAD Fuardan Memnun Malatya Kültür-Sanat

MÜSİAD Şube Başkanı Namık Şahin, “MÜSİAD bir işadamları derneği, biz üyelerimizin iş hayatını geliştirmesine ve ülkemize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ama aynı zamanda bu organizasyonla kültürleri de bir araya getiriyoruz, bir medeniyeti bir araya getiriyoruz. Dolayısıyla burada sadece ticari bir bağlantı değil bir gönül köprüsü kuruyoruz'' dedi.

Şahin, 2 yıl önce gerçekleşen fuarda 65 ülkeden 3 bin 400 iş adamını katıldığını belirterek, bu yıl 86 ülkeden 5 bini aşkın yabancı işadamını Türkiye’ye geldiğini söyledi.

MÜSİAD Şube Başkanı, “Dünyadaki her iki ülkeden biri buraya katılım yaptı. Güney Afrika'dan da var, Fas'tan da, Azerbaycan'dan da ABD'den de. Böylesine her ülkenin katıldığı bir renk harmonisi içerisindeyiz'' ifadelerini kaydetti.

Şahin, fuarda 565 yerli firma, 125 de yabancı firmayı ağırladıklarını söyleyerek, ''Yaklaşık 737 ayrı firmanın ve ülkenin sunumlarını gördük. Bana göre bu organizasyonun en önemli yönü sadece bir ticari organizasyon olmamasıdır. Ekonomi çok önemli ama gönüller arasındaki bağlantıyı kuramadığınız zaman da yeterli olmuyor. MÜSİAD olarak biz bu bağlantının kurulduğuna inanıyoruz” dedi.

Şahin, MÜSİAD Fuarı’nda Malatya’dan 9 firmanı stant kurduğunu aktararak, katılımcı firmalardan Teknoloji Geliştirme Ödülü’nün MÜSİAD Malatya Şubesi Üyesi MİMSAN’a verildiğini aktardı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 178
Bu Ay : 178
Toplam : 178

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom