PTT'den Bayram Kampanyası

PTT’nin kuruluşunun 172. yıl dönümü nedeniyle kargo gönderiminde indirim yapılırken, bayram tebrik kartları ise isteyene ücretsiz olarak verilecek.

PTT'den Bayram Kampanyası Malatya Haber

PTT tarafından Malatyapark AVM’de bayram kartı ve kargo gönderme standı açıldı. Açılışa PTT Başmüdürü Zeki Özkan ile Malatyapark AVM Genel Müdürü Ali Günaçar ve kurum yöneticileri katıldı. Genel Müdür Günaçar, "PTT’nin 172. yıl dönümünü kutluyoruz. Bu kutlamayı PTT Başmüdürlüğü ile bütünleştirmek istedik. Malatyapark’da insanlara bir nostaljiyi yaşatmış olacağız. Sosyal medyanın ağırlık kazandığı bu dönemde el yazımızla büyüklerimize attığımız kartı burada gönderme şansı bulacağız" dedi.

PTT Başmüdürü Özkan ise PTT’nin 172. kuruluş yıl dönümü ve Kurban Bayramı nedeniyle bir kampanya başlattıklarını belirterek, "Vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtacağımız tebrik kartları ile başlıyoruz. Amacımız bir nostalji rüzgarı estirmek. Tüm insanların sevdiklerinin bayramını posta kartı ile kutlamasını istiyoruz. Günümüzdeki teknik gelişmeler mesajlaşmaları dijital ortama taşıdı. Fakat posta kartı ile yapılan bayramlaşmanın kalıcı özelliği var. Kampanyamızda 18-24 Ekim tarihleri arasında kargo, kurye ve kayıtlı küçük paketlerde yüzde 10 indirim yapılacak" diye konuştu.
Törende Özkan ile Günaçar, yakınlarına yazdıkları birer bayram kartını PTT kutusuna attı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom