Hizmet İçi Eğitim Düzenlendi

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi tarafından düzenlenen eğitim seminerleri ile tüm personellere eğitimi sonrasında sertifika verildi.

Hizmet İçi Eğitim Düzenlendi Malatya Eğitim

Esenlik Şirketi Salonu'nda gerçekleştirilen sertifika takdimi törenine; Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Esenlik Genel Müdür yardımcıları Mesut Bozkurt, Erhan Soylu ve seminer derslerini veren eğitim takımı katıldı.

Sertifika töreninde konuşan Hulusi Boyraz, "Müşterinin memnuniyeti bizim gibi kuruluşlar için çok değerli ve önemlidir. Esenlik müşterilerimiz için çok önemli bir kuruluş. İnsanlar Esenlik'i kendileri gibi görmektedirler. Vatandaşlarımız bizleri sahiplenirken, biz çalışanlar olarak müşterilerimizi daha çok sahiplenmeliyiz ve onlara en üst düzeyde değer vermeliyiz. Artık bütün marketler müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıyor, market dizaynını ve her türlü çalışmayı müşteriye göre ayarlıyor. Bu konuda Türkiye'de perakendecilik sektöründeki kurumların çok ciddi çalışması var. Bizim bu konuda çok önde ve öncü olmamız gerekiyor. Bugün bizlerin aheste ve hantal bir yapıda olmaması gerekiyor. Bizler kıpır kıpır olup bu anlayışla fark atmalıyız. Buradaki sahiplenmeden dolayı bizlere bir rehavet gelmemesi gerekmektedir" dedi.

"Hizmet içi eğitimler, günümüzde vazgeçilmez bir gereklilik olarak karşımıza çıkıyor" diyen Boyraz, sözlerine şöyle devam etti:

"Her geçen gün değişen, gelişen olayları takip etmek ve ayak uydurabilmek için ilgili konularda yönetici ve personellerin bilgi, beceri ve tutumlarını geliştirmek gerekiyor. Bu tür eğitim çalışmalarını eksikliklerimizi giderebilmek için bir fırsat olarak değerlendiriyoruz. Esenlik olarak eğitim konusunu olmazsa olmaz olarak görüyoruz. Şirketimiz bünyesinde altı kişilik 'eğitim takımı' oluşturduk. Oluşturduğumuz bu eğitim takımı sürekli olarak hem eğitim alıyor, hem de eğitim veriyor. Dolayısıyla personellerimizi ihtiyaç duyulan konularda ertelemeden eğitime alabiliyoruz. Yönetim takımına yönelik olarak; Stratejik Yönetim için Lider Yöneticilik, Mağaza Satışı ve Yöneticiliği, İletişim ve Çatışma Yönetimi, Proje Yönetimi, Toplantı ve Zaman Yönetimi, Kurum Kültürü, İş Süreçleri ve Kalite Yönetimi, Eğitimcinin Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Temel Yaklaşımlar Eğitimi, Rekabet Edebilirlik ve İnovasyon gibi konular, farklı zaman dilimlerinde işleri aksatmayacak şekilde alanında uzman kişiler tarafından yönetim takımımıza verildi.

Esenlik Süpermarket, çalışanlarına yönelik 'iletişim, takım olma, müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi, kurum kültürü' konularındaki eğitimleri personellerimize 20'şer kişilik gruplar halinde 'eğitim takımı' verdi. Seminerlerin sonunda Esenlik personeline katılım sertifikası verildi. Özel Güvenlik Eğitimi; Esenlik bünyesinde görev yapan 63 personele Malatya Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürü Dr. Mustafa Kandemir tarafından 'Özel Güvenlik Konusunda Küresel Gelişme Süreci ve Özel Güvenlik Yetki ve Sorumlulukları' konularında eğitim verildi." 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 112
Bu Ay : 1641
Toplam : 1641

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom