Şahin Köyleri Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya’nın Arapgir ilçesine bağlı köy ve mezraları ziyaret ederek, vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Şahin Köyleri Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Milletvekili Şahin, İl Başkan yardımcıları Eyüp Sağlam, İdris Boztaş, İl Yönetim Kurulu üyeleri Coşkun Çetin, Nural Şahin, Abuzer Gögüs, Arapgir İlçe Başkanı Kamil İnbaşı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partilerle birlikte ilk olarak Deregezen köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Daha sonra Sinikli köyü Ballıca mezrası, Kılıçlı köyü, Eski Arapgir, Alıçlı ve Kayakesen köylerini ziyaret eden Şahin, muhtar ve köylülerin sorunlarını dinledi. Şahin, sorunların yerinde tespiti ve birebir vatandaşları dinlemek için ilçe ve köy gezileri düzenlediklerini belirterek, halkın içinden bir parti olarak her zaman vatandaşın yanında ve sahada olduklarını söyledi.

AK Parti'nin hizmet anlayışının vatandaş odaklı olduğunu ifade eden Şahin, "Biz halkımıza hep doğruyu söyledik, samimi davrandık. Halkın içinden siyasetçiler olarak geçmiş siyaset anlayışlarını bir kenara bıraktık, AK Parti siyaseti ile halkımızı sardık, kucakladık. Halkımız bize güvendi, inandı, bizler de hizmet için daha çok çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 282
Bu Ay : 3726
Toplam : 3726

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom