Malatya'da Bowling Turnuvası

Malatya Park alışveriş merkezindeki Bowling Adası tarafından bowling turnuvası düzenleneceği bildirildi.

Malatya'da Bowling Turnuvası Malatya Haber

Malatya Park alışveriş merkezi içerisinde hizmet veren Bowling Adası tarafından Malatya Park alışveriş mağazasının katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan bowling turnuvasında dereceye giren ilk üç kişiye çeşitli hediyeler verilecek. 7 Kasım’da başlayacak olan turnuva sonunda şampiyon olan kişiye kupa, 350 TL bowling çeki ve bowling topunun sahibi olacak. Turnuva ikincisine kupa, 210 TL bowling çeki ve bowling topu, üçüncüye ise kupa, 160 TL bowling çeki ve bowling topu verilecek.

Turnuva hakkında bilgi veren Bowling Adası İşletme Müdürü Nurullah Yıldırım, “Malatya Bowling Adası olarak her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen bowling turnuvamızın üçüncüsünü gerçekleştireceğiz. Turnuvamızı 7-9 Kasım tarihleri arasında yapacağız. Herkesi turnuvamıza katılmaya bekliyoruz. 12 yaş üzeri bay ve bayanlar turnuvamıza katılabilecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda turnuvamız çekişmeli ve zevkli geçecektir. Turnuvaya katılacak herkse şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Turnuvayı alış veriş mağazası ile birlikte düzenleyeceklerini ifade eden Yıldırım, “Katılımı 100 kişi ile sınırlı tuttuk. Erken kayıtlarımızı başlatıyoruz. Turnuvamızı Malatya Park alış veriş mağazası ile birlikte düzenleyeceğiz. Alış veriş yapan müşteriler turnuvaya katılma hakkı kazanabilecek. Turnuvaya katılmak isteyenleri bekliyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 50
Bu Ay : 785
Toplam : 785

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom