Esenlik Çekiliş Yaptı

"Esenlikle Kazanmaya Var mısın?" Kampanyası Kahramanmaraş birinci çekilişi Esenlik 12 Şubat Şubesi önünde Noter huzurunda gerçekleştirildi.

Esenlik Çekiliş Yaptı Malatya Haber

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Bir adet Toyota Yaris otomobil olmak üzere toplam on hediye dağıtıldı. Çekilişe MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Cilve, Pi Analitik Kahramanmaraş Şube Müdürü İbrahim Parlak, Dr. Mehmet Akif Şahin, Malatya Belediyesi Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Mesut Bozkurt, Esenlik Birim Müdürleri ve Şefleri ile birlikte birçok vatandaş katıldı” denildi.
"Esenlikle Kazanmaya Var mısın?" Kampanyasında süpermarketlerde alışveriş yapan müşterilerden 4 bin 684 numaralı biletin sahibi Ömer Kalaylı Toyota Yaris otomobili kazanan talihli oldu.

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Cilve, “Malatya'dan buraya hizmet için gelen kaliteyi, ucuzluğu ve güzelliği getiren Esenlik bizim içimizden çıkan ve Kahramanmaraş'a kalite ve iyi rekabet getiren kuruluştur. Bu rekabetin sonucunda bizler daha iyi hizmeti en güzel şekilde almaya devam edeceğiz” dedi.

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ise, “Esenlik öncelikle kalite demektedir. Bir ürün alırken önce kalitesine bakmaktadır. Çünkü Esenlik, müşterisini önemseyen ve onun en iyiye layık olduğunu düşünen bir kuruluştur. Esenlik bu kaliteyi size ulaştırırken en uygun nasıl ulaştırırım bunun mücadelesini verir. Esenlik karcı bir kuruluş değildir. Kanaate inanmış ve kazancını kanaatle kazanan bir kuruluştur. Çok düşük bir kar oranı ile sizlere hizmeti hedefine koymuş, kazancı bereketli kanaatin ürünü olan, bu karını da müşterileriyle paylaşmayı esas almaktadır. Esenlik paylaşma noktasında cömert bir kuruluştur” ifadelerini kullandı.

Süpermarket şube sayısının artacağını da belirten Boyraz, “Esenlik olarak büyümeye devam ediyoruz, çünkü prensiplerimiz, değerlerimiz ve bir çizgimiz var. 29. süpermarket şubesini açmak üzereyiz. Artık otuzlu rakamları telaffuz etmeye başladık. Esenlik olarak daha da büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Konuşmalardan sonra hediyelerini kazanan talihlilerin belirlenmesi için çekiliş gerçekleştirildi. Toyota Yaris arabayı kazanan talihlinin belirlenmesi için topları MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Cilve çekti. Çekiliş sonucunda 4 bin 684 numaralı bilete kuponu dolduran Ömer Kalaylı isimli Esenlik müşterisi arabayı kazanan talihli oldu. Ümit Akülü arabayı kazanan Yusuf Gök isimli müşterinin çekilişini ise Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz yaptı. Çekilişte bir adet otomobil, üç adet akülü araba, üç adet tablet bilgisayar, üç adet 82 parça yemek takımı olmak üzere toplam 10 hediye sahiplerini buldu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 219
Bu Ay : 219
Toplam : 219

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom