Murat Nalçacı'nın Mutlu Günü

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat ve Sümeyye Nalçacı'nın oğlu Abdurrahman Efe erkekliğe ilk adımını attı.

Murat Nalçacı'nın Mutlu Günü Malatya Haber

Orduzu beldesinde gerçekleştirilen kına gecesinin ardından Altıntaç Düğün ve Mevlid Salonu'nda Mevlid-i Şerif okutuldu. Mevlide, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, eski bakanlardan Galip Demirel, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekillerinden Öznur Çalık ve Mustafa Şahin, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti Malatya eski Milletvekili İhsan Koca, Malatya Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, Daire müdürleri, İlçe, Belde Belediye başkanları, Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri, medya mensupları, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kına gecesinde Çayda Çıra eşliğinde davetliler ile selamlaşan Abdurrahman Efe, daha sonra halk müziği sanatçısı Aydın Aydın'ın mini konseri ile halay çekti. Kirveliğini Erenli Belediye Başkanı İrfan Varol ve eşi Lütfüye Varol'un yaptığı kına gecesi gece geç saatlere kadar devam etti. Tören sonrası Murat-Sümeyye Nalçacı çifti, davete icabet eden herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 950
Bu Ay : 3434
Toplam : 3434

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom