Çalık Kale Belediyesini Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Kale Belediye Başkanı Hacı Bayram Gökhan’ı ziyaret etti.

Çalık Kale Belediyesini Ziyaret Etti Malatya Haber

Milletvekili Öznur Çalık’a İl Başkan yardımcıları Nevzat Diri, Selim Çağlar, AK Parti Meclis Üyesi Mehmet Akdeniz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ergül eşlik etti.

Milletvekili Çalık ziyarette yaptığı açıklamada, "Kale Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ettik. Kale ile ilgili sorunları özellikle içme suyu ve kanalizasyonla ilgili yaşanan sıkıntıları belediye başkanımızın üretmiş olduğu projeleri gördük. Kale ilçemizin dağınık bir yerleşim yerine sahip olmasından dolayı başkanımızın çarşı projesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde TOKİ projesi, Kale ilçemize çok önemli katma değer sağlayacak. TOKİ ile ilgili taleplerin görüşmelerini yaptık ama Kaleli hemşehrilerimizin TOKİ projesine sahip çıkması gerekiyor. Fiyatlandırma konusunda da çok ciddi indirimler aldık" ifadelerini kullandı.

Kale Belediye Başkanı Hacı Bayram Gökhan da, "Kale ilçemizin sorunlarını dile getirdik. Biz belediye olarak Kale’de elektrik konusunda ciddi sıkıntılar yaşadık. Tabi bu 2006 yılından beri çektiğimiz bir sıkıntıdır. Şu an elektrik sıkıntımızı çözdük. Belediye olarak içme suyu, kanalizasyon, çarşı, TOKİ ve diğer projelerimizi hazırladık. Finansman noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Meslek yüksekokulumuz İzollu ve Kaleli işadamlarımızın desteğiyle devam ediyor. Kale ilçemizi daha yaşanılır bir hale getirmek için tüm gayretlerimizle çalışıyoruz" dedi.

Çalık, belediye ziyaretinden sonra AK Parti Kale Merkez İlçe Başkanı Kazım Çiçek’i de ziyaret ederek bazı köy muhtarlarıyla ilçe başkanlığı binasında görüştü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 69
Bu Ay : 16205
Toplam : 16205

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom