15 Eylül Türkiye Gündemi

15 Eylül Türkiye Gündemi

15 Eylül Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Bosna Hersek'te bulunan Başbakan Erdoğan, Aliya İzzetbegoviç ve Saraybosna'nın kurucusu İsabey İshakoviç'in kabrini ziyaret edecek. Erdoğan, mevkidaşı Bevanda ile görüşecek ve ortak basın toplantısı yapacak. Saraybosna Üniversitesi'ni ziyaretinde öğrencilere hitap edecek Erdoğan'a, fahri doktora unvanı verilecek. Erdoğan, Saraybosna ve Burch üniversitelerini ziyaret edecek. Başbakan Erdoğan, İsabey İshakoviç Ödül Töreni'ne katılacak ve ardından Türkiye’ye dönecek.

Bakanların faaliyetleri

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa'da çeşitli temaslarda bulunacak. Arınç saat 11.00'de Bahçehir Üniversitesinin "hükümet ve liderlik okulu" projesinde konuşma yapacak. Saat 15.00'te AK Parti Osmangazi İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılacak olan Arınç, saat 17.00'de partili hanımların Arakanlı Müslümanlar için Fomara Meydanı'nda düzenlediği kermese iştirak edecek. Arınç, saat 18.00'de ise M. Kemalpaşa Devlet Hastanesi'nin temelini atacak.

- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Van'da temaslarda bulunacak.

- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, MÜSİAD’ın Konya Dedeman Otel’de gerçekleştirilen Genel İdare Kurulu toplantısı ve gala yemeğine katılacak. Bakan Yılmaz daha sonra Seydişehir ilçesine geçerek çeşitli incelemelerde bulunacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Çanakkale ve Tekirdağ’da temaslarda bulunacak.

- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Batman’da temaslarda bulunacak.

- Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, saat 10.30’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nin 2012-2013 eğitim-öğretim yılı açılış törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da, Uluslararası Kalecik Karası Kültür ve Turizm Festivali’nin açılış törenine katılacak.

- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bartın’da nikah törenine katılacak ve partisinin il teşkilatını ziyaret edecek.

- BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin “Söz Milletin” sloganıyla başlattığı kamuoyu yoklaması kapsamında Ankara Kızılay'da kurulacak sandıkta oy kullanacak.

- Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeleri, İstanbul'da Green Park Otel'de saat 09.30’da, “Hukuki Müzakere Toplantıları”na katılacak.

- İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde saat 11.00’de basın açıklaması düzenleyecek.

- DSP Genel Başkanı Masum Türker, Bahçeşehir Üniversitesi'nde saat 11.30’da, “Yerel Yönetimlerin Ekonomik ve Sosyal Etkileri” konulu toplantıya katılacak.

- İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde saat 12.00’de basın açıklaması düzenlenecek.

- Şişli Belediyesi, Nişantaşı Biber Bar’da saat 12.00’de, “Şişli-İzmir Günleri” etkinliklerinin açılışı dolayısıyla kokteyl verecek. Ardından Abdi İpekçi Heykeli önünde saat 20.00’de, İzmirli sanatçıların katılımıyla konser programı düzenleyecek.

- BBP İstanbul İl Başkanı Fikret Daş, Mecidiyeköy Meydanı’nda saat 14.00’te, “Söz Milletin” adlı etkinlik kapsamında; meydana kurulacak sandıkta oy kullanıp konuyla ilgili basın açıklaması düzenleyecek. Etkinlikler Bakırköy, Beşiktaş, Pendik, Taksim, Bağcılar, GOP, Kağıthane ve Sultanbeyli Meydanlarında da eş zamanlı gerçekleştirilecek.

- Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde saat 16.00’da, “Başkanlık Sistemi”nin tartışılacağı bir konferans düzenlenecek.

- MHP 19. Dönem Kayseri Milletvekili Seyfi Şahin, saat 10.30’da Ankara Kent Otel’de düzenleyeceği basın toplantısıyla genel başkanlığa adaylığını açıklayacak.

- Saadet Ankara İl Gençlik Kolları üyeleri, saat 11.00’de ABD Büyükelçiliği önünde basın açıklaması yapacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 683
Bu Ay : 7480
Toplam : 7480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom